SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Jorquera Şili’de ameliyat olacak

Jorquera Şili’de ameliyat olacak

Bursaspor’da Fenerbahçe ile oynanan karşılaşmada sakatlık yaşayan Şilili orta saha oyuncusu Cristobal Jorquera’da bel fıtığı tespit edildiği ve ameliyat olacağı açıklandı. Sağ arka adalesinde 2. derece yırtık tespit edilen Jires Kembo’nun ise ligin ilk devresinde oynanacak müsabakalarda forma giyemeyeceği bildirildi.

Bursaspor'da Süper Lig'in 15. haftasında 8 Aralık Cuma günü sahasında Fenerbahçe ile oynanan karşılaşmada sakatlanarak oyundan çıkan Cristobal Jorquera ve Jires Kembo'nun MR'ı Acıbadem Bursa Hastanesi'nde çekildi.

Yapılan kontroller ve çekilen MR sonucuna göre Cristobal Jorquera'da bel fıtığı tespit edildi.

Jorquera’nın Şili'de yapılacak ameliyat ve rehabilitasyon sürecinin ardından Bursa'ya dönerek tekrar kontrolleri yapılacağı bildirildi.

Jires Kembo'nun ise sağ arka adalesinde 2. derece yırtık tespit edilirken, ligin ilk devresinde oynanacak müsabakalarda forma giyemeyeceği açıklandı.

11 Aralık 2017 Mehmet Demirkol: Madem penaltı değildi niye yıktın ortalığı? Mehmet Demirkol, NTV Spor'da Süper Lig'de haftanın değerlendirmesini yaptı. Dün gece oynanan Kayserispor Beşiktaş maçında Umut Bulut'un penaltı kararı itirazlarına tepki gösterdi. İlgili Haberi Oku