SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Bayern Münih maçı ne zaman? Şampiyonlar Ligi son 16 kuraları belli oldu!

Kuralar belli oldu, taraftarlar Beşikteş Bayern Münih maçı ne zaman merak ediyor. Şampiyonlar Ligi gruplarında üstün başarı sergileyerek ikinci tura yükselen Beşiktaş'ın son 16'daki rakibi Alman devi Bayern Münih oldu. Şimdi taraftarlar heyecanla Bayern Münih Beşiktaş maçının oynanacağı günü bekliyor. Beşiktaş Bayern Münih Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak? İşte Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi 2. tur maçı hakkında detaylar...

Güncellenme: 17:48, 11/12/2017
Beşiktaş Bayern Münih maçı ne zaman? Şampiyonlar Ligi son 16 kuraları belli oldu!

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi grubunu lider bitirdi ve 2. tura çıkmaya hak kazandı. Beşiktaş tüm muhtemel rakipleri arasında matematiksel olarak eşleşme ihtimali en düşük takım olan Bayern Münih’i çekti.Beşiktaş Bayern Münih maçı ne zaman oynanacak ve Beşiktaş’la Bayern Münih’in rövanşı ne zaman?

 

BEŞİKTAŞ BAYERN MÜNİH MAÇI NE ZAMAN?

Beşiktaş'ın rakibi Bayern Münih oldu! Devler Ligi'nde Son 16 Turu ilk maçları 13-14 ile 20-21 Şubat 2018, rövanşları ise 6-7 ile 13-14 Mart 2018 tarihlerinde yapılacak. Beşiktaş, eşleşmenin rövanş maçını Vodafone Park'ta oynayacak.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın Şampiyonlar Ligi rakibi Bayern Münih oldu! Şampiyolar Ligi kurasında çıkan Bayern Münih nerenin takımı? Beşiktaş`ın Şampiyonlar Ligi rakibi Bayern Münih oldu! Şampiyolar Ligi kurasında çıkan Bayern Münih nerenin takımı?

EŞLEŞME SONRASI BAYERN TWEET YAĞDIRDI

‘Beşiktaş için geliyoruz' videosu paylaşan panzerler Beşiktaş'ın yaz transfer döneminde dünyaca ünlü olan ‘Come to Beşiktaş' akımına göndermede bulundu. Türkçe olarak ‘merhaba' yazan Bayern Münih'in bu paylaşımları sosyal medyaya damga vurdu.

ŞAMPİYONLAR LİGİ DİĞER EŞLEŞMELER…

Şampiyonlar Ligi’nde son 16’da diğer eşleşmeler ise şu şekilde;

İLGİLİ HABER Bayern Münih`in yıldızları Arjen Robben ve Thomas Müller Beşiktaş`ı yorumladı Bayern Münih`in yıldızları Arjen Robben ve Thomas Müller Beşiktaş`ı yorumladı

İHTİMALLERİN EN DÜŞÜĞÜYDÜ

Kura çekiminde siyah-beyazlıların yüzde 10,83 ile matematiksel olarak en düşük ihtimalli kurayı çekmesi de dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi:15:02,