SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Göztepe maçında kafasına top çarpan Chebake hafıza kaybı yaşadı

Göztepe maçında kafasına top çarpan Chebake hafıza kaybı yaşadı

Evkur Yeni Malatyaspor’un sağ bek oyuncusu Issiam Chebake’nin dün oynanan Göztepe maçının ilk yarısında bir pozisyonda topun kafasına sert bir şekilde gelmesi sonucu hafıza kaybı yaşadığı ve bunun üzerine acilen hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Süper Lig'in 15. haftasındaki Göztepe maçında bir pozisyonda kaleye atılan sert şutun kafasına isabet etmesi sonucu sakatlanan Issiam Chebake bir süre yerden kalkamamıştı. Tedavisinin ardından oyuna tekrar giren Faslı oyuncu ilk 45 dakikanın bitiminin ardından ikinci yarıda durumunun kötüleşmesi sonucu oyundan çıkarılmıştı.

09 Aralık 2017 Adil Gevrek`ten hakemlere sert tepki: `Artık sabrımız kalmadı` İlgili Haberi Oku

Devre arasında sağlık ekibinin tedavisine olumlu yanıt vermediği belirtilen başarılı sağ bek oyuncusunun kısa süreli hafıza kaybı yaşadığı ve bunun üzerine acilen Turgut Özal Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak burada kontrol altına alındığı ifade edildi.

10 Aralık 2017 `Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek hakem odasını bastı` iddiası! Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'in, Göztepe maçından sonra soyunma odası koridoruna inerek hakemlere tepki gösterdiği öne sürüldü İlgili Haberi Oku

Kulüp tarafından yapılan açıklamada Issıam Chebake'nin son durumunun iyi olduğu ve tedbir amaçlı olarak dinlendirildiği belirtildi.