SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bursa’da görsel şölen

Bursa’da görsel şölen

Bursaspor taraftarları, Fenerbahçe maçı öncesi büyük bir görsel şölene imza attı.

Bursasporlu taraftarlar, Fenerbahçe maçı öncesinde tribünlerde görsel şölen oluşturdu. Yeşil-beyazlı takım ligin 15. haftasında sahasında Fenerbahçe'yi konuk ediyor. 7 karşılaşmadır mağlup olmayan her iki takım da bu serisini sürdürmek istiyor.

08 Aralık 2017 Olimpiyat Stadı'nda Kudüs tepkisi TFF 1. Lig mücadelesinde İstanbulspor ve Bolusporlu futbolcular, sahaya beraber üstünde ‘Kudüs kırmızı çizgimizdir' yazılı pankartla çıktı. İlgili Haberi Oku

Tribünler doldu

Yeşil-beyazlı taraftarlar Fenerbahçe maçına yoğun ilgi gösteriyor. Karşılaşma öncesinde biletleri tüketen taraftarlar, takımlarına büyük destek veriyor. Sarı-lacivertli taraftarlar da kendilerine ayıran bölümü doldurdu. Karşılaşma öncesinde futbolcuları tek tek tribünlere çağıran yeşil-beyazlı taraftarlar yumruk şov yaptırdı.

Bursaspor taraftarından Filistin'e destek

Öte yandan yeşil-beyazlı taraftarlar Filistin'e destek vererek, ‘Kudüs emanettin ümmete, selam olsun can Filistin'e' yazılı pankart açtı. Ayrıca geçtiğimiz yıl Beşiktaş maçının ardından yaşanan patlamayı da unutmayan taraftarlar, ‘vatan için ölmekse kaderim, böyle kaderin ellerinden öperim' pankartını açtı. Ayrıca Bursaspor ve Fenerbahçeli oyuncular da ‘Kudüs kırmızı çizgimizdir’ pankartı ile oyun alanına geldi.

Tribünlerde koreografi şov

Yeşil-beyazlı taraftarla Fenerbahçe maçı öncesi tribünlerde muhteşem bir koreografi şova imza attı. Maraton ve teksas tribünleri kartonlarla görsel şölen oluşturdu. Ayrıca maraton tribününde ‘onurunla, duruşunla, ruhunla’ yazısı yer aldı. Bu yazının üstünde ise, kartonlarla Bursa sen çok yaşa yazısı yer aldı.