SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bosna Hersek Milli Takımı yöneticileri ve Fatih Terim görüştü

Bosna Hersek Milli Takımı yöneticileri ve Fatih Terim görüştü

Bosna Hersek Milli Takımı'nın, teknik direktörlük görevi için Fatih Terim ile görüştü. Görüşme sonrası Fatih Terim ve Tarık Hodzic açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik direktör Fatih Terim, Bosna Hersek Futbol Federasyonu yetkilileri ile bir araya geldi. Yeniköy’deki bir restaurantta yenilen yemeğin ardından açıklamalarda bulunan Fatih Terim, “Bosna Hersekli dostlarımızla yemek yedik. Onları burada görmekten son derece memnunuz. Tarık Hodzic benim eski takım arkadaşım ve dostum. Önümüzdeki günlerde ne olacağına bakacağız. Herhangi bir anlaşma olursa açıklama yaparız” dedi.

07 Aralık 2017 Bosna Hersek`te halka Fatih Terim soruldu, işte yanıtlar Bosna-Hersek Milli Takımı'nın teknik direktörlük görevi için Fatih Terim'le görüştüğü öğrenilirken Bosna-Hersek'te yayın yapan avaz.ba adlı haber sitesinin sokak röportajına görüş verenlerin çoğunluğu hem Fatih Terim'in göreve getirilmesine hem de genel olarak yabancı bir teknik direktörün milli takımı çalıştırmasına sıcak bakmıyor. İlgili Haberi Oku

Bir dönem Galatasaray’da da forma giyen Bosna Hersekli eski futbolcu Tarık Hodzic ise, “İki taraf da düşünecek. Fatih Terim inşallah gelir. Bosna halkı Fatih Terim hocayı çok istiyor” ifadelerini kullandı.