SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devler Ligi’nde rakipler belli oluyor! Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi rakipleri kimler, kura çekimi ne zaman?

Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde göğsümüzü kabartacak sonuçlar alarak gruptan lider olarak çıktı. Şimdi taraftarların merak ettiği soruların başında Beşiktaş'ın muhtemel rakipleri kimler ve Şampiyonlar Ligi ikinci tur kura çekimi ne zaman gerçekleşecek soruları geliyor. Beşiktaş'ın son 16 takım arasına girdiği Devler Ligi'nin kura çekimi ve gruplardan çıkan tüm takımlar....

Güncellenme: 10:14, 07/12/2017
Devler Ligi’nde rakipler belli oluyor! Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi rakipleri kimler, kura çekimi ne zaman?

Beşiktaş’ın zafer gecesi sonrasında muhtemel rakipleri ve Şampiyonlar Ligi 2. tur kura çekimlerinin ne zaman yapılacağı merakla araştırılıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu’nu bitime bir hafta kala lider bitiren Beşiktaş’ın son 16’da eşleşeceği takımlar belli oldu. Beşiktaş’ın ikinci turda eşleşeceği rakipler arasında güçlü ekipler dikkat çekiyor.

BEŞİKTAŞ’IN MUHTEMEL RAKİPLERİ

Beşiktaş’ın gelecek turda eşleşeceği muhtemel rakipler belli oldu, Beşiktaş kurada diğer grupların ikincileriyle eşleşecek. A Grubu: Basel (İsviçre)B Grubu: Bayern Münih (Almanya)C Grubu: Chelsea (İngiltere)D Grubu: Juventus (İtalya)E Grubu: Sevilla (İspanya)F Grubu: Shakhtar Donetsk (Ukrayna)H Grubu: Real Madrid (İspanya)

İLGİLİ HABER Leipzig`ten ilginç Tolga Zengin paylaşımı Leipzig`ten ilginç Tolga Zengin paylaşımı

ŞAMPİYONLAR LİGİ 2. TUR KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Gelecek turdaki rakibi öğreneceğimiz UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 turu kura çekimi, 11 Aralık Pazartesi günü TSİ 14:00'te İsviçre'nin Nyon kentinde yapılacak. İkinci turda statü gereği aynı ülke takımları birbiriyle eşleşemeyecek. Bu durumda gruplarından 1. ve 2. olarak çıkan İngiliz, İspanyol, İtalyan takımları birbiriyle eşleşemeyecek. Beşiktaş'ın da yer alacağı son 16 turunda ilk maçlar 13-14 Şubat ve 20-21 Şubat, rövanş maçları ise 6-7 Mart ve 13-14 Mart tarihlerinde oynanacak.

Yayınlanma Tarihi:08:43,