SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yıldızı Giuliano taraftarın sorularını yanıtladı

Son haftalardaki performansıyla beğeni toplayan Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Giuliano, Twitter üzerinden taraftarların sorularını yanıtladı.

Güncellenme: 20:25, 06/12/2017
Fenerbahçe’nin yıldızı Giuliano taraftarın sorularını yanıtladı

Fenerbahçe’nin performansı son haftalarda yükselişe geçen Brezilyalı yıldız oyuncusu Giuliano, sarı-lacivertli taraftarların sorularını yanıtladı. Fenerbahçe’nin Twitter üzerinden oluşturduğu #AskGiuliano (Giuliano’ya sor) etiketine gelen sorulardan bazıları, başarılı hücum oyuncusuna soruldu. Brezilyalı sorulara samimiyetle yanıt verdi.

Berkay Can adlı bir kullanıcının, “Türkiye’deki derbilerdeki atmosferler ve özellikle Kadıköy’ün atmosferi hakkında ne düşünüyorsun?” sorusuna, “Çok tutkulu bir ortam, çok yoğun bir şekilde yaşanıyor. Brezilya'da da büyük derbiler oynadım ama buradakiler daha ateşli” şeklinde yanıt veren Brezilyalı, “Lahmacun mu, çiğ köfte mi” sorusuna ise “Lahmacun, evet!” cevabını verdi.

İLGİLİ HABER Giuliano Fenerbahçe`yi sırtlıyor Giuliano Fenerbahçe`yi sırtlıyor

Baklavanın en sevdiği tatlı olduğunu da ifade eden 27 yaşındaki futbolcu “Türkçe’de en sevdiği kelime?” sorusuna da “Afiyet olsun” yanıtını verdi. Gol ve asist arasında golü, çay ve kahve arasında da Türk çayını tercih ettiğini belirten Giuliano, Fenerbahçe taraftarını ise “Çılgın, tutkulu, ailemiz” kelimeleriyle anlattı.

Yayınlanma Tarihi:20:13,