SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz: “Çok da üzgündü. Olcay’ı görünce golü o atsın istedim”

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Burak Yılmaz, 3-0 kazandıkları Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 00:37, 05/12/2017
Burak Yılmaz: “Çok da üzgündü. Olcay’ı görünce golü o atsın istedim”

Trabzonspor’un 3-0 kazandığı Antalyaspor karşılaşmasında 2 gol kaydeden Burak Yılmaz, maçlara tamamen sonuç odaklı baktıklarını söyledi, “Bundan sonraki hedefimizde yukarıları yakalamak olacak” dedi.

“Çok özel bir dönemden geçiyoruz. Takım içinde ve hocalarımızla yaptığımız konuşmalarda iyi oyunun çok önemli olmadığı, 3 puanın önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Maçlara tamamen sonuç odaklı bakıyoruz. Antalyaspor maçını kazandığımız için mutluyuz. Eksiklerimiz var, yine de olacaktır. Kazandıkça eksiklerimizi gidermeye çalışacağız. Bugün taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Pazartesi olmasına rağmen bizleri yalnız bırakmadılar. Onlar bizi bırakmasın, biz de onları mutlu etmeye devam edelim” ifadelerini kullandı.

“OLCAY´A GOL ATTIRMAK İSTEDİM”

Burak, bir pozisyonda kendisi müsait durumdayken Olcay´a çıkardığı pas ile ilgili olarak ise şunları söyledi:

“Olcay cezası nedeniyle üç haftadır yoktu. Çok da üzgündü. Olcay’ı görünce golü o atsın istedim. Bende atabilirdim ama Olcay atsın moral bulsun istedim. Kısmet olmadı. Bu hafta olmadı önümüzdeki haftalara inşallah. Bundan sonraki hedefimizde yukarıları yakalamak olacak.”

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU: Trabzonspor 3-0 Antalyaspor | Spor Toto Süper Lig 14. hafta MAÇ SONUCU: Trabzonspor 3-0 Antalyaspor | Spor Toto Süper Lig 14. hafta