SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
van Persie’den gönderme! ‘Arkamdan konuşmayın’

van Persie’den gönderme! ‘Arkamdan konuşmayın’

Fenerbahçe'de sürekli sakat olduğu için bir türlü forma şansı bulamayan ve eleştirilen Robin van Persie sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

Fenerbahçe’de yaşadığı sakatlıklar nedeniyle bir türlü yeşil sahalara dönemeyen ve eleştiri oklarının hedefi haline gelen van Persie’den manidar bir paylaşım geldi.

Fenerbahçe’ye transfer olduğu günden beri sakatlıklarıyla gündemde olan ve geçtiğimiz hafta antrenmanlara başlayan Robin van Persie’ye, taraftarlar her fırsatta tepki gösteriyor. Hollandalı yıldız bugün ise ilginç bir paylaşımda bulundu. Arkası dönük bir fotoğrafını yayınlayan Hollandalı yıldızın tişörtünde İngilizce; “Don’t talk behind my back” yani ‘Arkamdan konuşmayın’ yazıyordu.

van Persie’nin bu paylaşımı sosyal medyada yüzlerce yorum aldı.

01 Aralık 2017 Senegal Milli Takımı oyuncularından, Devlet Başkanı`na ilginç istekler Devlet Başkanı Macky Sall'ı ziyaret eden Senegal Milli Takımı oyuncuları, devlet erkanından 2018 Dünya Kupası öncesinde ilginç isteklerde bulundu. 15 yıllık takım otobüsünün değiştirilmesini isteyen futbolcular, herkese arazi tahsisi ve diplomatik pasaport talep etti. İlgili Haberi Oku