SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şaka değil gerçek! Futbolcuyu statta unutup gittiler…

Fransa Lig 1'de oynanan Strasbourg - Caen maçının ardından daha önce hiç duyulmamış bir olay yaşandı. Caen takımı Fildişi Sahili milii takımda da orta saha oynayan Ismaël Diomandé'yi statta unutup ayrıldılar.

Güncellenme: 11:58, 29/11/2017
Şaka değil gerçek! Futbolcuyu statta unutup gittiler…

Fransa Lig 1 15 haftasında oynanan ve 0-0 beraberlik ile sonuçlanan Strasbourg – Caen maçının ardından daha önce hiç yaşanmamış bir olaya sahne oldu. Konuk ekip Caen maç sonrasında takım otobüsün ile stattan ayrılıp havalimanının yolunu tuttuğunda orta saha oyuncusu Ismael Diomende hayatının şokunu yaşadı.

Fildişi Sahili milii takımda da forma giyen Diomende soyunma odasında ağır hareket edip geç terk edince takım otobüsünü kaçırdı. Fildişili oyuncunun yokluğunu fark etmeyen yetkililer stattan ayrıldı.

Tecrübeli oyuncu stattan ayrılmak için dışarı çıktığında takım otobüsünü göremeyince kendisini almadan stattan ayrıldıkları fark edip takım görevlilerine haber verdi.

İLGİLİ HABER Eski Galatasaraylı Dzemaili boşanıyor, boşanma nedeni seks sırlarını anlatan kitap mı? Eski Galatasaraylı Dzemaili boşanıyor, boşanma nedeni seks sırlarını anlatan kitap mı?

Olay ile ilgili konuşan Diomende ‘Idriss Saadi ile konuşup takım otobüsünün gelmesi bekliyordum. Konuşmam bittikten sonra dışarı çıktığımda takım otobüsünü görmedim, beni almadan gitmişlerdi. Neyse ki bensiz uçmamışlar ve beni bekliyorlar. Bu gerçekten çok çılgın bir olay…’ açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABER Lionel Messi`den Neymar açıklaması: `Artık daha dengeli oynuyoruz` Lionel Messi`den Neymar açıklaması: `Artık daha dengeli oynuyoruz`

Yayınlanma Tarihi:11:52,