SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Müthiş iddia… Sharapova – Büyükakçay maçında otopark dolandırıcılığı!

Müthiş iddia… Sharapova – Büyükakçay maçında otopark dolandırıcılığı!

TEB BNP Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği kapsamında Maria Sharapova ve Çağla Büyükakçay karşı karşıya gelirken mücadeleyi izleyen sporsevelerden bazıları otopark dolandırıcıları tarafından mağdur edildi.

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) iş birliğiyle düzenlenen ve Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte eski dünya 1 numarası Rus tenisçi Maria Sharapova ve milli sporcu Çağla Büyükakçay karşı karşıya geldi. Rus tenisçinin 2-0 yendiği karşılaşma sırasında onlarca kişinin dolandırıldığı iddia edildi.

26 Kasım 2017 Türk taraftardan, Maria Sharapova`ya evlenme teklifi Sinan Erdem Spor Salonu'nda Çağla Büyükakçay ile karşılaşan ünlü Rus tenisçi Sharapova'ya bir Türk hayranı tarafından evlenme teklifi edildi. İlgili Haberi Oku

Yaklaşık 15 bin kişinin izlediği maç nedeniyle trafikte yopunluk yaşanınca spor salonunun önünde kollarında göervli bantlarıyla bulunan bazı kişiler, otoparkın dolu olduğunu belirterek sporseveleri yol kenarında dubalarla ayırdıkları bölümlere yönlendirdi. Dolandırıcıların bu yönlendirme karşılığında araç başına 20 lira ücret aldığı belirtildi. Maç sonunda araçlarını almaya gidenler, görevlilerin sahte olduğunu anladı. Araçların tamamı, emniyet görevlileri tarafından otoparka çektirildi. Mağdur sporseverler, aracını bulabilmek için yoğun çaba sarf etti.

VATANDAŞLARA UYARI

Trafik polisleri son zamanlarda böyle büyük organizasyonların yapıldığı yerlerin önünde benzer çetelerin faaliyet yürüttüğünü ve vatandaşı mağdur ettiklerini belirterek, bu organizasyonlara gidenlere uyarılarda bulundu.

27 Kasım 2017 Sosyal medya yıkıldı! Serttaş ve Sharapova rönesans tablosu gibi... TEB BNP Paribas Tenisin Yıldızları Serisi etkinliği kapsamında oynanan müsabakada dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova, milli sporcu Çağla Büyükakçay'ı 2-0 yendi. Çağla Büyükakçay-Maria Sharapova maçını izlemeye gidenler arasında ünlü isimler de vardı. İlgili Haberi Oku