SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor’dan sıradışı protesto

TFF 1. Lig'de zor günler geçiren Eskişehirspor'un Çaykur Rizespor'u konuk ettiği karşılaşma öncesinde ev sahibi Eskişehir'in oyuncuları başlama vuruşundan sonra kendi sahalarında bir dakika boyunca kümelenerek ve taraftarların alkışlarına karşılık vererek protestoda bulundu.

Güncellenme: 17:45, 26/11/2017
Eskişehirspor’dan sıradışı protesto

TFF 1. Lig’de zor günler geçiren kriz içerisindeki Eskişehirspor’da futbolcular, Çaykur Rizespor maçı öncesi sıradışı bir protestoda bulundu. Eskişehir yeni stadında oynanan maçın başlama vuruşundan sonra 1 dakika boyunca kendi yarı sahasında kümelenen Eskişehirsporlu futbolcular tribünlerden de destek alarak taraftarlara alkışlarla karşılık verdiler.

Bu süre içinde rakip Çaykur Rizespor ise sadece top çevirdi. Bir dakikalık eylem süresince Ç. Rizespor topu ileri taşımayarak Eskişehirspor’un yaratmak istediği farkındalığa destek oldular.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Eskişehirspor 1-1 Çaykur Rizespor MAÇ SONUCU | Eskişehirspor 1-1 Çaykur Rizespor

Eskişehirspor Olağanüstü Kongresi geçen hafta çoğuluğun sağlanamaması nedeniyle 29 Kasım’a ertelenmişti. Taraftarlar ve futbolcular şu ana kadar kulüp başkanlığına aday çıkmaması nedeniyle tedirginlik yaşıyor. Eskişehirspor taraftarları bugünkü maç sonrasında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi önüne gidip buraya siyah çelenk bırakarak takıma sahip çıkılmamasını protesto etmeyi planlıyorlar.

İLGİLİ HABER Eskişehirspor`da futbolcular antrenmana çıkmadı Eskişehirspor`da futbolcular antrenmana çıkmadı

Yayınlanma Tarihi:16:39,