SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Robinho tecavüz suçundan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Robinho tecavüz suçundan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Atletico Mineiro forması giyen dünyaca ünlü yıldız futbolcu Robinho, 2013'te Milan'da forma giyerken Arnavutluk uyruklu bir kadına tecavüz eden 6 kişiden biri olduğu gerekçesiyle 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Brezilya’nın ve dünya futbolunun bir dönem en önemli yıldızlarından biri olarak gösterilen Robinho, Milan’da oynadığı dönemde 22 yaşında Arnavutluk uyruklu bir kadına tecavüz eden 6 kişiden biri olduğu gerekçesiyle 9 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

22 Aralık 2013’te gerçekleştirildiği belirtilen olayla ilgili yapılan incelemeler sonucunda Milano mahkemesinden hakim Mariolina Panasiti Brezilyalı futbolcuya 9 yıl hapis cezası verdi. Macnhester City’de forma giydiği dönemde de yine bir tecavüz suçlamasıyla karşılaşan ancak hakkındaki dava düşen 33 yaşındaki yıldız futbolcu, şu sıralar ülkesinde Atletico Mineiro forması giyiyor.

23 Kasım 2017 Doktor taciz iddialarını kabul etti! En az 25 yıl ceza... Amerika Birleşik Devletleri Olimpiyat Cimnastik Takımı'nın eski doktoru Larry Nassar, hakkında çıkan 7 kadın sporcuya cinsel tacizde bulunduğunu iddialarını kabul etti. İlgili Haberi Oku