SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da kritik toplantı yarın!

Galatasaray’da kritik toplantı yarın!

Galatasaray'da, Medipol Başakşehir karşısında alınan 5-1'lik yenilgi sonrası Dursun Özbek, Cenk Ergün ve Igor Tudor, yarın Florya'da toplantı yapacak.

Galatasaray’da teknik direktör Igor Tudor’un akıbeti belirsizliğini korurken, başkan Dursun Özbek ile sportif direktör Cenk Ergün, yarın Florya’da Hırvat teknik adamla kritik bir toplantı gerçekleştirecek.

Büyük maçlarda henüz galibiyeti bulunmayan Igor Tudor’un düzenlenecek bu toplantı sonrası takımla yola devam edip etmeyeceği konusunda kesin bir kararın çıkması bekleniyor.

Yönetim ikiye bölündü!

Taraftarın büyük tepkisini çeken Tudor’un bu zamana kadar hep arkasında duran yönetimin, Başakşehir yenilgisiyle ikiye bölündü.

Bir kısım yöneticilerin Tudor’la yolların ayrılıp, Fatih Terim’in göreve getirilmesi yönünde görüş bildirdiği, diğer kısmın ise Tudor’la en azından devre arasına kadar yola devam edilmesi gerektiğini söylediği öğrenildi.

(NTVSpor)

19 Kasım 2017 Spor yazarları Medipol Başakşehir-Galatasaray maçı için ne dedi? Spor yazarları Medipol Başakşehir'in evinde Galatasaray'ı 5-1 mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi. Tudor'un sistemini eleştiren İlgili Haberi Oku