SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serena Williams ile Alexis Ohania evlendi! İşte muhteşem düğünden kareler

Tenis kortlarının yıldızı Serena Wililams ile Reddit'in kurucu ortaklarından Alexis Ohanian, önceki gün görkemli bir törenle evlendi. Güzel ve Çirkin temalı düğünle ilgili tüm detaylar…
Güzel ve Çirkin temalı düğüne spor, teknoloji ve sanat dünyasının ünlüleri katıldı. Williams ile Ohanian, bu en mutlu günlerinde Vogue dergisinin objektifleri karşısına geçti.
Çiftin minik kızları Alexis de bembeyaz kıyafetiyle büyükannesinin kucağında anne ve babasının evlilik törenini izledi.
Serena Williams'ın gelinliği özel tasarım Alexander McQueen imzası taşıyor. Gelinlik markanın tasarımcısı Sarah Burton tarafından Serena Williams için özel tasarlanıp, dikildi.
"Sarah ile tanışmak için Londra'ya uçtum.Normal de asla tercih edeceğim bir model değil ama Sarah tasarımı gösterince prenses sillüetindeki elbise fikrine bayıldım" diye açıklama yapan Serena Williams gelinliğine ilk görüşte aşık olduğunu da sözlerine ekledi.
Serena Williams'ın düğününe katılan nedimeleri ise aynı tasarımcının elbisesi giydi. Nedimelerin saten elbiseleri Galia Lahav imzası taşıyor.
Serena Williams nikahtan hemen sonra başka bir elbise giydi.
Düğüne katılan dünyaca ünlü moda tasarımcısı Donatella Versace ise Serena Williams'ın nikah kıyıldıktan sonraki parti elbisesini yaptı.
Vogue dergisine yaptığı açıklamada Versace, "Elbisenin en ince ayrıntısına kadar tüm ekip toplam bin 500 saat mesai harcadı" dedi.