SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın golcüsü Bafetimbi Gomis: ‘Bir kaza gerçekleşti’

Galatasaray'ın deplasmanda Medipol Başakşehir'e 5-1 kaybettiği karşılaşmanın ardından konuşan Bafetimbi Gomis, ağır sonucu bir kaza olarak değerlendirdi.

Güncellenme: 22:18, 18/11/2017
Galatasaray’ın golcüsü Bafetimbi Gomis: ‘Bir kaza gerçekleşti’

Galatasaray’ın Medipol Başakşehir’e 5-1 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Bafetimbi Gomis, sonucu bir kaza olarak değerlendirdi. Yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Gomis, “Tek kelimeyle kötüydük. Sahada yapmamız gerekenleri yapamadık. Bir kaza gerçekleşti. Kendimizi sorgulayacağız ve bir sonraki maçı kazanmaya çalışacağız. Futbolda böyle sonuçlar olabiliyor” dedi.

Milli takım arasının performanslarını etkileyip etkilemediğinin sorulması üzerine yıldız golcü, “Büyük takımların hemen hemen hepsinde olduğu gibi milli takım arası bizi de etkiledi elbette. Bizde de takımın en iyi oyuncuları milli takıma gitti ve geri dönüşte zorlandılar. Bu tarz aralar çalışmalarımızı kısıtlıyor. Hep birlikte yalnızca iki gün çalışabildik. Ancak ne olursa olsun bugün Başakşehir i ve Adebayor’u tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor 5-1`lik yenilginin ardından açıklamalarda bulundu Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor 5-1`lik yenilginin ardından açıklamalarda bulundu