SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Cristiano Ronaldo: ‘7 çocuk ve 7 Ballon d’Or istiyorum’

Cristiano Ronaldo: ‘7 çocuk ve 7 Ballon d’Or istiyorum’

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, L'Equipe'e verdiği özel röportajda 7 Ballon d'Or ve 7 çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, Fransız L’Equipe dergisine özel bir röportaj verdi. Samimi açıklamalarda bulunan Ronaldo, çocuk ve Ballon d’Or sevgisini şöyle anlattı:  “Etrafımda ne kadar çok insan olursa, o kadar mutlu oluyorum. Çocuksuz bir hayat hiçbir şeydir. 7 çocuk ve bir o kadar da Ballon d’Or sahibi olmak istiyorum.”

13 Kasım 2017 Cristiano Ronaldo 4. kez baba oldu İlgili Haberi Oku

Toplamda 4 Ballon d’Or’u bulunan ve yakın zamanda 4. kez baba olan Ronaldo, bu sezon gol sayısının düşük olmasına ise, “Neden gol sayımın düşük olduğunu soran insanları eleştirmiyorum. Garip olan şu; gol atmadığımda eve gidiyorum ve annem, oğlum, kardeşim bana ‘Sana ne oluyor’ diye soruyor” şeklinde değindi.

Paris Saint-Germain’in yeni kadrosu sorulan tecrübeli oyuncu, “PSG’den korkmuyorum. Biz Avrupa şampiyonuyuz ve kupanın son sahibiyiz. 2 yıl üst üste aldık. Buna saygı duymalıyız. Hazır olduğumuzu gösterdik” cevabını verdi. Ronaldo ayrıca, “Oynadığım sürece kazanabildiğim her şeyi kazanmak istiyorum. Şimdi hayalim 5. kez Ballon d’Or’u kazanmak. Seneye bir başkası için savaşacağım” ifadelerini kullandı. Portekizli’nin bu sezon 7 La Liga maçında yalnızca 1 golü bulunuyor.

16 Kasım 2017 Real Madrid`de Cristiano Ronaldo - Sergio Ramos savaşı! Son iki sezonun Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve geçen sezonun La Liga şampiyonu Real Madrid, bu sezon parıltılı görüntüsünden oldukça uzak. İddialara göre sorunların kaynağı takımın iki en büyük karakteri Sergio Ramos ve Cristiano Ronaldo. İspanyol basınında iki ismin arasında tansiyonun yüksek olduğu iddiaları yayılıyor. İlgili Haberi Oku