SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten son dakika Arda Turan açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten son dakika Arda Turan açıklaması

Galatasaray Başkanı Arda Turan, Arda Turan'ın transfer edileceği iddiaları ile ilgili konuştu.

Barcelona’da forma şansı bulamayan Arda Turan’ın Galatasaray ile temasta olduğuna dair basında çıkan haberlere Başkan Dursun Özbek’ten yanıt geldi. Sporx’e konuşan Dursun Özbek, Galatasaray’ın sponsorlarından NEF’in İcra Kurulu Başkanı Erden Timur ile Bebek’te yaptığı görüşmeye açıklık getirdi.

15 Kasım 2017 Bebek`te Arda Turan zirvesi Son dönemde adı Galatasaray ile anılan Arda Turan transferinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur Bebek'te transfer için buluştu. İlgili Haberi Oku

Dursun Özbek, Arda Turan transferi ile ilgili şunları söyledi:

“Malumunuz kulüpler yeni sezon formalarının siparişlerini bugünlerde vermek zorundalar. Ona göre hazırlıklar başlamak zorunda. Ben de bu sponsorluğa devam edip edemeyeceğimiz veya edersek hangi şartlarda yapacağımız konusunda Erden Bey ile biraraya gelip konuştum. Tek gündemimiz 2018-2019 sezonu forma sponsorluğu konusuydu. Olumlu da geçti. İddia edildiği gibi bir gündemimiz yoktu. İnanın ne öyle bir gündemimiz vardı ne de Arda Turan’ın adını telaffuz ettik. Hiçbir şekilde transfer konusu konuşmadık. NEF’le Arda Turan için sponsorluk görüşmesi yaptık filan iddiası doğru değil, öyle bir şey yok.”

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, hakkında transfer dedikoduları çıkan Ndiaye için henüz gelen bir transfer teklifi olmadığını sözlerine ekledi.