SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor yazarı Osman Tanburacı’ya şehir magandasından yumruklu saldırı

Spor yazarı Osman Tanburacı sokak ortasında saldırıya uğradı. Tamburacı olayın ardından yaptığı açıklamada, 'Trafik magandalarının yanına bırakmayacağım' dedi.

Güncellenme: 16:46, 15/11/2017
Spor yazarı Osman Tanburacı’ya şehir magandasından yumruklu saldırı

Ünlü spor yazarı Osman Tanburacı, sokak ortasında bir sürücünün saldırısına maruz kaldı. Aynı zamanda Galatasaray Divan Kurulu Üyesi de olan Tanburacı’nın trafikte yaşadığı bir diyalog sonrası fiziki saldırıya uğradığı öğrenildi.

Olay şöyle gerçekleşti: Osman Tanburacı, trafik esnasında bir araçtan yolu açmasını istedi. Araçtaki sürücünün ters bir şekilde karşılık vermesi üzerine ortam gerildi. Tanburacı’ya doğru hareket eden şehir magandası yumruk attı. Çantası ve telefonu yere düşen Tanburacı’yı araya giren vatandaşlar olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı.

Olayın ardından açıklamalarda bulunan Tamburacı şöyle konuştu:

‘KOLAY KOLAY PEŞİNİ BIRAKMAM’

”Söylenecek çok bir şey yok aslında. İşin takibi için karakola da gittim. Yarı yaşında olan bir adam, 70 yaşındaki bir adama saldırıyorsa bitmişiz biz. Başka ne denilebilir ki… Ben kolay kolay bir şeyin peşini bırakmam. Elimden gelen ne varsa yapacağım. Olayı bu ve bunun gibi trafik magandalarının yanına bırakmayacağım.”

İLGİLİ HABER Aleyna Tilki`den Gomis`e sürpriz! Aleyna Tilki`den Gomis`e sürpriz!

Yayınlanma Tarihi:14:43,