SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fas teknik direktörü Renard’ın kızına maç sonunda acımasız saldırı!

Fas teknik direktörü Renard’ın kızına maç sonunda acımasız saldırı!

Herve Renard, takımını Dünya Kupası'na götürmeyi başardığı gece korkunç bir haberle sarsıldı

SKOR DIŞ HABERLER / Fas Teknik Direktörü Herve Renard takımını Dünya Kupası’na taşıdığına sevinemedi. Renard’ın 20’li yaşlardaki kızı Candide soyunma odası tünelinde Fildişi Sahili’nin güvenlik görevlileri tarafından acımasızca dövüldü. Candice Renard’ın maç sonrası babasıyla sevincini paylaşmak için tünele girdiği öğrenildi.

Fas’ın Fildişi Sahili karşısında 2-0’lık galibiyetle Dünya Kupası bileti almasına rağmen 49 yaşındaki teknik adam karşılaşma sonrasında gözyaşları içindeydi:

15 Kasım 2017 Aleyna Tilki`den Gomis`e sürpriz! Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki 'Sen olsan bari' şarkısını bu kez Galatasaray'ın yıldız ismi Bafetimbi Gomis için söyledi. Gomis kendisi için yapılan bu jestin ardından sosyal medya hesabından paylaştı. İlgili Haberi Oku

“İnsanların kızıma bunu yapmalarını anlayamıyorum. Özellikle beni Fildişi Sahili’ne bağlayan bu kadar şey varken hiç anlayamıyorum”.

Saldırı sonrası çekilen videoda Candice Renard’ın yarı baygın halde tünelden stadyuma taşınıp sedyeye yerleştirildiği görülüyor.

Saldırıyla ilgili bir başka ironik not ise Renard’ın 2014-2015 yılları arasında Fildişi Sahili’ni çalıştırması. Fransız Teknik adam Fildişi Sahili’ne 2015’te Afrika Kupası’nı kazandırmıştı.

15 Kasım 2017 Balona rövaşata atan çocuk bulundu 3 ay önce ‘çarşıya gidiyorum' diyerek evden çıkan balona rövaşata atan adam Gülbey Türkücü'den sevindirici haber geldi. Müge Anlı, canlı yayında balona rövaşata atan adam olarak tanınan Gürbey Türkücü'nün Ankara'da bulunduğunu açıkladı. Gülbey Türkücü ailesine teslim edildi. İlgili Haberi Oku