SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş’ın transfer listesindeki Fellaini son kararını verdi

Beşiktaş’ın transfer listesindeki Fellaini son kararını verdi

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Marouane Fellaini, sezon sonuna kadar Manchester United'da kalmaya karar verdi. Fellaini, İngiliz ekibinin sözleşme uzatma teklifini ise reddetti.

Devre arasında orta sahasını güçlendirmek için çalışmalara başlayan Beşiktaş, Manchester United ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Marouane Fellaini’yi listesine aldı. Bir süredir Belçikalı yıldızın menajeri ile temas halinde olan Beşiktaş yönetimi, Fellaini’ye teklifte bulundu. ESPN’in haberine göre Beşiktaş’ın devre arasında gerçekleşecek transfer teklifine olumsuz yanıt veren Fellaini, sezon sonuna kadar Manchester United’da kalma kararı aldı.

15 Kasım 2017 Beşiktaş`a, Pepe`den müjdeli haber Portekiz'in ABD ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanarak oyundan çıkan Beşiktaşlı Pepe'nin durumunun ciddi olmadığı öğrenildi. İlgili Haberi Oku

Manchester United’ın bedavaya kaybetmek istemediği yıldız futbolcuya sözleşme uzatma teklifinde bulunduğu, ancak Fellaini’nin bu teklifi de kabul etmediği belirtildi. Sezon sonu serbest kalacak olan Fellaini’nin yüksek bir imza parası karşılığı Beşiktaş’a transfer olabileceği iddia edildi.