SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bebek’te Arda Turan zirvesi

Son dönemde adı Galatasaray ile anılan Arda Turan transferinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur Bebek'te transfer için buluştu.

Güncellenme: 22:36, 15/11/2017
Bebek’te Arda Turan zirvesi

Barcelona’da forma şansı bulmadığı için devre arasında İspanyol devinden ayrılması gündemde olan Arda Turan, Galatasaray yolunda… Eski kulübü ile adı daha önce de sık sık anılan Arda Turan’ın transferi hakkında sürpriz bir gelişme yaşandı. NTV Spor muhabiri Evren Göz’ün haberine göre Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Bebek’te bir araya geldi. Saat 20:30’da başlayan yaklaşık 2.5 saat süren yemekte Arda Turan transferi konusunda her iki taraf da büyük yol kat etti.

İLGİLİ HABER Spor yazarı Osman Tanburacı`ya şehir magandasından yumruklu saldırı Spor yazarı Osman Tanburacı`ya şehir magandasından yumruklu saldırı

Galatasaray yönetimi, sponsor desteğini aldıktan sonra gözünü Barcelona kulübü ile yapacağı görüşmeye çevirdi. Sarı kırmızılılar, elde edilen maddi kaynak ile Arda Turan’ı kadroya katmak istiyor. Önümüzdeki günlerde Galatasaraylı yetkililerin Barcelona kulübüyle temasa geçmesi bekleniyor.

İLGİLİ HABER Bruma`nın sözleşmesinde büyük tehlike! Bruma`nın sözleşmesinde büyük tehlike!

Galatasaray ve NEF arasındaki forma sponsorluğu anlaşması 10 Ağustos 2016 tarihinde imzalandı. Her iki taraf yapılan anlaşma çerçevesinde 1 + 1 + 1 sezon opsiyonlu olarak Spor Toto Süper Lig, Türkiye Kupası, Süper Kupa ve Türkiye'de oynanacak diğer maçlarda geçerli olacak göğüs reklamı konusunda anlaşmaya varmıştı.

Yayınlanma Tarihi:22:35,