SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bebek’te Arda Turan zirvesi

Bebek’te Arda Turan zirvesi

Son dönemde adı Galatasaray ile anılan Arda Turan transferinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur Bebek'te transfer için buluştu.

Barcelona’da forma şansı bulmadığı için devre arasında İspanyol devinden ayrılması gündemde olan Arda Turan, Galatasaray yolunda… Eski kulübü ile adı daha önce de sık sık anılan Arda Turan’ın transferi hakkında sürpriz bir gelişme yaşandı. NTV Spor muhabiri Evren Göz’ün haberine göre Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Bebek’te bir araya geldi. Saat 20:30’da başlayan yaklaşık 2.5 saat süren yemekte Arda Turan transferi konusunda her iki taraf da büyük yol kat etti.

15 Kasım 2017 Spor yazarı Osman Tanburacı`ya şehir magandasından yumruklu saldırı Spor yazarı Osman Tanburacı sokak ortasında saldırıya uğradı. Tamburacı olayın ardından yaptığı açıklamada, 'Trafik magandalarının yanına bırakmayacağım' dedi. İlgili Haberi Oku

Galatasaray yönetimi, sponsor desteğini aldıktan sonra gözünü Barcelona kulübü ile yapacağı görüşmeye çevirdi. Sarı kırmızılılar, elde edilen maddi kaynak ile Arda Turan’ı kadroya katmak istiyor. Önümüzdeki günlerde Galatasaraylı yetkililerin Barcelona kulübüyle temasa geçmesi bekleniyor.

07 Haziran 2017 Bruma`nın sözleşmesinde büyük tehlike! Bruma'nın transferi konusunda Leipzig ile her konuda anlaşan Galatasaray'ı büyük bir tehlikenin beklediği ortaya çıktı. Sporting ile yapılan sözleşmede, oyuncunun Benfica, Porto ve Braga'ya verilmesi durumunda 30 milyon euroluk cezai madde bulunuyor. Üstelik Bruma, başka bir takıma gitse bile Galatasaray'ın yükümlülüğü 2017-2018 sonuna kadar devam ediyor. İlgili Haberi Oku

Galatasaray ve NEF arasındaki forma sponsorluğu anlaşması 10 Ağustos 2016 tarihinde imzalandı. Her iki taraf yapılan anlaşma çerçevesinde 1 + 1 + 1 sezon opsiyonlu olarak Spor Toto Süper Lig, Türkiye Kupası, Süper Kupa ve Türkiye'de oynanacak diğer maçlarda geçerli olacak göğüs reklamı konusunda anlaşmaya varmıştı.