SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Sevinçten canlı yayını bastılar!

Sevinçten canlı yayını bastılar!

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play-Off Turu ikinci maçında İtalya, konuğu İsveç'le 0-0 berabere kaldı. İlk maçı deplasmanda 1-0 kaybeden İtalya, 60 yıl aradan sonra ilk kez Dünya Kupası'nın dışında kaldı.

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play-Off Turu'nda İsveç, 1-0'lık galibiyetin rövanşında İtalya'ya konuk oldu. Karşılaşma 0-0'lık beraberlikle sonuçlanırken İsveç, Rusya vizesi almaya başardı.

İsveç Milli takımı oyuncuları yakaladıkları bu başarının ardından adeta kendilerinden geçtiler. Maç sonrası saha kenarında yayın yapan yayıncı kuruluşuna zaferin getirdiği mutlulukla büyük bir süpriz yaparak tüm takım canlı yayını bastı.

Yaşanılan bu olay sonrasında canlı yayındaki konuklar ve spiker ne olduğunu anlayamadan kendilerini yaşanılan muhteşem coşkunun içinde yer buldular.

İşte o anlar…

 

 

14 Kasım 2017 İtalya 60 yıl sonra ilk kez Dünya Kupası`nda yok! İsveç, Rusya vizesini kaptı 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri Play-Off Turu ikinci maçında İtalya, konuğu İsveç'le 0-0 berabere kaldı. İlk maçı deplasmanda 1-0 kaybeden İtalya, 60 yıl aradan sonra ilk kez Dünya Kupası'nın dışında kaldı. İlgili Haberi Oku