SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şenol Güneş’ten genç oyunculara özel ilgi

Spor Toto Süper Lig takımlarından Beşiktaş, Akhisarspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam ederken teknik direktör Şenol Güneş'in genç oyunculara özel ilgi gösterdiği görüldü.

Güncellenme: 13:33, 14/11/2017
Şenol Güneş’ten genç oyunculara özel ilgi

Beşiktaş Cuma günü Teleset Mobilya Akhisarspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı idman ile devam etti.

Taktik ağırlıklı yapılan idman 1.5 saatten fazla sürdü. Takım toplantısı ile başlayan antrenman istasyon hareketleri ile devam etti. Teknik direktör Şenol Güneş taktik hazırlıklara geçtiği ikinci bölümde üçer kişilik takımlarla paslaşma ve şut çalışması üzerinde durdu. Son bölümde oynanan çift kale maç ile günün tek çalışması sona erdi.

Milli Takımlarda bulunan Cenk, Oğuzhan, Orkan, Pepe ve Babel idmanda yer almadı. İLGİLİ HABER Cenk Gönen`e kötü haber! Malaga göndermek istiyor... Cenk Gönen`e kötü haber! Malaga göndermek istiyor...

BEŞ İSME EKSTRA ANTRENMAN

Tecrübeli hoca antrenmanın bitmesiyle beraber 5 oyuncuya ekstra gol çalışması yaptırdı. Negredo, Quaresma, Talisca, Lens ve Caner Erkin şut, kenar ortasına şut, ve top sürerek şut antrenmanı yaptılar.

GENÇ OYUNCULARA ÖZEL İLGİ

Teknik direktör Şenol Güneş antrenmanın sonunda sadece bu beş ismi ekstra çalıştırmakla kalmayıp genç oyuncularla da ilgilendi. Altyapı oyuncuları Fatih, Şiar ve Alpay ile uzun süre konuşup saha içinde yapacakları hareketleri uygulamalı gösterdi.

Siyah-beyazlı ekip, Akhisarspor maçının hazırlıklarına yarın yapacağı çalışma ile devam edecek.