SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir dönem çok tartışılan Milli futbolcu Hayrullah Mert Ayyüz’den prim yorumu

Hollanda 2. Ligi'nde oynayan Erol Erdal Alkan'ın Milli Takım'a çağrılması ile yeniden gündeme gelen Adanaspor kalecisi Hayrullah Mert Akyüz, o dönem çok tartışılan 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi aldığı prim ile ilgili konuştu.

Güncellenme: 19:32, 14/11/2017
Bir dönem çok tartışılan Milli futbolcu Hayrullah Mert Ayyüz’den prim yorumu

Hollanda 2. Ligi’nde mücadele veren Dordrecht’te görev alan Erol Erdal Alkan’ın Türkiye A Milli Takım’ının Romanya ve Arnavutluk ile oynadığı hazırlık maçlarının kadrosunda yer alması tartışmalara neden oldu. Erol’dan önce çok konuşulan bir başka isim, A Milli Takım’ın 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri’nde oynayan Hayrullah Mert Akyüz’ün aldığı prim olmuştu. Yaşanan gelişmeler Hayrullah Mert Akyüz’ü tekrar gündeme getirdi. Ajansspor’dan Salim Manav’a özel açıklamalarda bulunan Adanaspor file bekçisi Hayrullah Mert Akyüz, o dönem ile ilgili konuştu.

İLGİLİ HABER Mircea Lucescu`dan Erol Erdal Alkan açıklaması: `Dava açacağım` Mircea Lucescu`dan Erol Erdal Alkan açıklaması: `Dava açacağım`

Hayrullah Mert Akyüz, şunları söyledi:

“Neden hala gündeme geliyorum? Buna anlam veremiyorum. Arda Turan Barcelona’ya transfer oldu. Arda Turan bile eleştiriliyor. Futbolda eleştiri var. Fakat bu eleştiriler performansımla ilgili olsa çok daha iyi olacak. Prim konusuna gelince o dönem büyüklerimiz öyle uygun gördüler ben de saygı duydum. Nasip, kısmet diyelim. Şu anda İrfan Can kardeşim forma giyiyor. Aramızda en ufak problem yok. Hocamızın kararına saygı duyuyorum. İrfan Can da umarım futbolumuza uzun yıllar katkıda bulunur.”

Yayınlanma Tarihi:19:28,