SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Lionel Messi itiraf etti! ‘Bırakmayı hiç düşünmedim!’

Lionel Messi itiraf etti! ‘Bırakmayı hiç düşünmedim!’

Arjantin milli takımının yıldız ismi Lionel Messi, Dünya Kupası'na katılamasalar dahi milli takımı bırakmayı düşünmediğini söyledi.

Arjantin’in geçtiğimiz ay Ekvador’u 3-1 yenerek Dusya’da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanması sonrası Lionel Messi, turnuvaya katılamama durumunda milli takımı bırakmayı hiçbir zaman düşünmediğini söyledi.

Dünya Kupası’nı kaçırmaları durumunda mevcut kadro için her şeyin sonu olabileceğini söyleyen Messi, ‘Dünya Kupası’na katılamamak aptalca olurdu. Dürüstçe söylüyorum, neler olabileceğini hiç düşünmedim çünkü bu herkes için felaket olurdu” dedi. Rusya’daki turnuvanın kendisinin katılacağı son Dünya Kupası olacağı söylentilerine cevap veren 30 yaşındaki futbolcu, “Genellikle geleceğe bakmam. Dünya Kupası sonrası neler olacak bilmiyorum. Burada en iyimizi göstermeye ve kalan zamanda gelişmeye devam edeceğiz. Dünya Kupası’na çok az bir zaman kaldı. Daha sonrası için hep birlikte neler olacak, göreceğiz” ifadelerini kullandı.

(NTV Spor)

10 Kasım 2017 Lionel Messi: Hatırlayamadım... Özür dilerim Rusya ile oynayacağı maç için Moskova'da kampta olan Arjantin Milli Takımı'nın yıldızı Messi, lobidefotoğraf çektirmek isteyen gencin isteğini geri çevirmedi. Özçekim isteyen Zenit'in 15 milyon Euro'ya aldığı Arjantinli Driussi'yi tanıyamadığı için sonradan özür diledi. İlgili Haberi Oku