SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

FOX TV CANLI İZLE: Türkiye Arnavutluk maçı izle! Milli maç FOX TV şifresiz canlı yayını

FOX TV canlı izleme yolları Türkiye Arnavutluk milli maçı nedeniyle google üzerinden en çok araştırılan konular arasına girdi. FOX TV kanalından şifresiz canlı yayınlanacak Türkiye Arnavutluk maçı için geri sayım başladı. Sadece ülkemizde değil yurtdışında yaşayan vaytandaşlar da internet üzerinden FOX TV nasıl izlenir araştırıyor. Romanya maçın Türkiye A Milli Futbol takımı nasıl bir 11'le çıkacak? İşte FOX TV izleme linki ve Türkiye Arnavutluk maçı hakkında tüm detaylar...

Güncellenme: 20:06, 13/11/2017
FOX TV CANLI İZLE: Türkiye Arnavutluk maçı izle! Milli maç FOX TV şifresiz canlı yayını

Türkiye bu gece hazırlık maçında Arnavutluk ile mücadele edecek. Milli maç FOX TV kanalından canlı izlenabilecek. İnternet üzerinden FOX TV nasıl canlı izlenir sorusu google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Tüm ülkenin heyecan içinde beklediği milli maç saat 20.30'da başlayacak. Haberimizde bulunan linkten FOX TV kanalını canlı izleyebilirsiniz. Türkiye Arnavutluk maçı hakkında tüm detaylar ve canlı izleme yolları…

Hazırlık maçında bu akşam Arnavutluk ile karşılaşacak Türkiye A Milli Futbol Takımı Türkiye'de oynanan daha önceki 5 maçtan üçünü kazanırken ikisinde mağlup oldu.  Türkiye Arnavutluk maçında Bulgar hakem Georgi Kabakov düdük çalacak. Kabakov'un yardımcılığını ise Martin Margaritov ve Martin Venev üstlenecek. Antalya Stadyum'unda oynanacak Türkiye Arnavutluk maçı saat 20.30'da başlayacak ve FOX TV kanalından şifresiz ve canlı izlenebilecek.

TÜRKİYE ARNAVUTLUK MAÇI FOX TV CANLI İZLE!

Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, “Türk futboluna yeni bir nesil yaratmak üzereyiz. Yeni bir neslin başlangıcı da diyebiliriz. Bu neslin bir yere gelebilmesi için zamana ve sabra ihtiyaç var. Mucize yoktur” dedi.

A Milli Futbol Takımı’nın yarın Antalya’da Arnavutluk ile yapacağı özel maç öncesinde teknik direktör Mircea Lucescu ile aday kadroda yer alan Okay Yokuşlu’nun katılımıyla basın toplantısı düzenledi. Lucescu, A Milli Futbol Takımı’nın bundan sonra mart ayında bir araya geleceğini anımsattı. Futbolcuların kendi kulüplerinde yapacakları çalışmanın milli formayı ne kadar hak ettiklerini göstereceğini dile getiren Lucescu, “Bu yüzden takım antrenörlerinden rica ediyorum. Bu gençlere daha fazla önem verebilmeleri mümkünse iyi olacak. Hem onların oynaması hem de Türk milli takımının geleceği için önemli. Türk futboluna yeni bir nesil yaratmak üzereyiz. Yeni bir neslin başlangıcı da diyebiliriz. Bu neslin bir yere gelebilmesi için zamana ve sabra ihtiyaç var. Mucize yoktur. Sadece kendini sahaya verecek futbola adayacak ve bu işten zevk alacak oynayan bir grup olması lazım. Bu da çalışmayla olur. Bu konuda güveniyorum” diye konuştu.

MİLLİ TAKIM ARNAVUTLUK MAÇINA HAZIR

A Milli Futbol Takımı, yarın Antalya Stadı'nda oynayacağı Arnavutluk maçı hazırlıklarını teknik direktör Mircea Lucescu yönetiminde yaptığı antrenmanla tamamladı.

A Milli Futbol Takımı, Antalya kampında yarın saat 20.30'da Arnavutluk ile yapacağı özel maçın son hazırlığını yaptı. Regnum Carya Golf Spa Resort sahasında gerçekleştirilen antrenman koşu ve ısınmayla başladı. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu yönetimindeki antrenmanın 15 dakikası basına açık gerçekleştirildi. A Milliler 6'ya 2 pas çalışmasının ardından, yarı sahada tam takım pas çalışması yaptı.

Dün yapılan antrenmanda fizyoterapist gözetiminde koşan Oğuzhan Özyakup takımla çalıştı. Evlilik işlemleri için izin alan Kenan Karaman da idmanda yer aldı.

TÜRKİYE ARNAVUTLUK MAÇINA 2 BİN 25 GÜVENLİK GÖREVLİSİ

Antalya İl Spor Güvenlik Kurulu, 13 Kasım’da Antalya Stadyumu’nda, Türkiye A Milli Futbol Takımı ile Arnavutluk arasında oynanacak müsabakada, bin 200 polis ve 825 özel güvenlik görevlisinin görev yapmasına karar verdi.

Antalya İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı, Vali Yardımcısı Canan Hançer Baştürk’ün başkanlığında, valilik toplantı salonunda yapıldı. Toplantıda Kasım ayı içinde Antalya’da oynanacak müsabakalarla ilgili alınacak tedbirler görüşüldü. İl Spor Güvenlik Kurulu, 13 Kasım Pazartesi günü Antalya Stadyumu’nda oynanacak Türkiye – Arnavutluk müsabakasında bin 200 polis ile 825 özel güvenlik görevlisinin görev yapmasına karar verdi.

Kurul, ayrıca Süper Lig’in 12. haftasında, 26 Kasım Pazar günü saat 19.30’da Antalya Stadyumu’nda oynanacak Antalyaspor – Fenerbahçe karşılaşmasında ise bin 750 polis ile özel güvenlik görevlilerinin bulundurulmasına karar verdi. Kurul, basketbol, voleybol ve hentbol maçlarında alınacak tedbirleri de görüştü.

Sırt çantası ve taşınabilir şarj cihazına izin yok

Antalya İl Spor Güvenlik Kurulu, daha önce alınan kararların aynen uygulanmasının devam etmesini de kararlaştırdı. Buna göre, maçlara sırt çantası, taşınabilir şarj cihazı, koli ve benzeri eşyalarla gelenlerin stada girişine izin verilmeyecek. Maça giriş sırasında taraftarlardan alınan bozuk paralar ise Kızılay’a verilecek.

ARNAVUTLUK SON ÇALIŞMASINI YAPTI

Arnavutluk Milli Takımı, Türkiye Milli Takımı ile oynayacağı hazırlık maçının son çalışmasını Antalya Stadyumu’nda gerçekleştirdi.

Arnavutluk Milli takımı, Türkiye A Milli Futbol takımı ile pazartesi günü Antalya Stadyumu’nda saat 20.30’da oynayacağı maçın son hazırlıklarını gerçekleştirdi. Teknik Direktör Christian Panucci yönetiminde yapılan antrenmanın 15 dakikası basın mensuplarına açık olurken, idman koşuyla başladı. Koşunun ardından ısınma hareketleri yapan oyuncular, çalışmayı taktik maçla sona erdirdi. Antrenmanda Panucci’nin oyuncuları sık sık uyardığı da gözlerden kaçmadı.

Türkiye Arnavutluk maçı pazartesi günü saat 20.30’da Antalya Stadyumu’nda oynanacak. Mücadeleyi Bulgaristan Futbol Federasyonundan Georgi Nikolov Kabakov yönetecek.

Türkiye bu gece hazırlık maçında Arnavutluk ile mücadele edecek. Milli maç FOX TV kanalından canlı izlenabilecek. İnternet üzerinden FOX TV nasıl canlı izlenir sorusu google üzerinde en çok araştırılan konular arasına girdi. Tüm ülkenin heyecan içinde beklediği milli maç saat 20.30'da başlayacak. Haberimizde bulunan linkten FOX TV kanalını canlı izleyebilirsiniz

Yayınlanma Tarihi:19:21,