SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’nin ilgilendiği iddia edilen Patrice Evra araba çekti!

Fenerbahçe’nin ilgilendiği iddia edilen Patrice Evra araba çekti!

Adı Fenerbahçe ile anılan olaylı yıldız Patrice Evra, Dubai'de bir arabayı çekerken görüldü. Videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Fransız yıldız 'Her zamankinden daha güçlü döneceğim' dedi.

SKOR DIŞ HABERLER / Kendi taraftarına tekme attığı için Marsilya’daki sözleşmesi sona erdirilen ve UEFA’dan 7 ay men cezası alan Patrice Evra, Dubai’de ortaya çıktı.

Türkiye’den Fenerbahçe’nin de gündeminde olduğu iddia edilen Fransız sol bek Patrice Evra, tatil için gittiği Dubai’da bir arabayı çekerken görüldü.

Videoyu sosyal medya hesabından paylaşan 36 yaşındaki futbolcu, “Ne gün ama. Beyler biliyorsunuz bugün pazartesi. Yani mutlu pazartesi. “Hayatı bilirsiniz, bazen çok ağır olduğunu hissedersiniz. Ancak her zaman gülümseyip tabii ki bu oyunu sevmeye devam etmelisiniz” ifadelerini kullandı.

Sahalara daha güçlü döneceğinin sinyalini veren Evra, “Tanrı’ya yemin ederim ki her zamankinden daha güçlü döneceğim. Tembel olma. Şu anda ne yaptığınızı bilmiyorum, ama ben, daha önce kendimden daha iyi olmak istediğim için bir araba çekiyorum.” dedi.

12 Kasım 2017 Fransız basınından Patrice Evra ve Fenerbahçe iddiası Spor Toto Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'nin, Marsilya formasıyla kendi taraftarına tekme attığı için kulüpten kovulan ve UEFA'dan 7 ay men cezası alan Patrice Evra ile ilgilendiği ifade edildi. İlgili Haberi Oku