SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Doğuş’un yıldızı Gigi Datome ve bir taraftar arasında Twitter’da ilginç diyalog

Fenerbahçe Doğuş'un İtalyan basketbolcu Gigi Datome, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım sonrasında Fenerbahçeli bir taraftar ile tartışma yaşadı. Önce taraftara "Boş konuşma" diyen Datome daha sonra özür diledi

Güncellenme: 22:37, 13/11/2017
Fenerbahçe Doğuş’un yıldızı Gigi Datome ve bir taraftar arasında Twitter’da ilginç diyalog

Fenerbahçe Doğuş’un yıldız basketbolcusu Gigi Datome ve bir taraftar arasında Twitter’da ilginç bir diyalog yaşandı.

İtalyan basketbolcu Datome, Olympiakoslu basketbolcuların Euroleague takvimine denk gelmesi nedeniyle Yunanistan Basketbol Milli Takımı’nın Dünya Kupası elemelerinde oynayacağı maçlara katılmayacağını açıkladığı haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

İLGİLİ HABER Hidayet Türkoğlu Fenerbahçe ile Milli takım arasındaki krizi değerlendirdi Hidayet Türkoğlu Fenerbahçe ile Milli takım arasındaki krizi değerlendirdi

Bir taraftar da ironi yaparak Datome’ye “anam olympiacos oyuncuları da mı milli takımlara katılmama kararı almışlar. onlar da mı vatan haini (!) olmuşlar.” yazdı.

Ancak taraftarın bu yorumunu ciddi zanneden Datome, önce “Boş konuşma” yazdığı taraftardan daha sonra özür diledi. Datome, “Özür dilerim, ironi yaptığını anlayamadım. Bu konuda çok hassasım, bir dahaki sefere böyle bir durumda emin olmak için öncesinde Türk arkadaşlarıma soracağım” yazarak hatasını telafi etti.

Fenerbahçe Doğuş oyuncuları da Milli Takım’a katılmama kararı aldıkları için tepki görmüştü.

Yayınlanma Tarihi:22:23,