SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İzmir Alsancak Stadı’na isim önerisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV Spor'da Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın sorularını yanıtladı. Erdoğan, Alsancak Stadı ile ilgili isim önerisinde bulunurken Göztepe’nin İzmir sporuna büyük ivme getirdiğini belirtti. Spor gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan’ın gündeminde İzmir spor kulüpleri ve İzmir'e yapılacak yeni stadlar da vardı.

Güncellenme: 12:40, 13/11/2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İzmir Alsancak Stadı’na isim önerisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV Spor'da Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın sorularını yanıtladı. Spor gündemi ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan'ın gündeminde İzmir spor kulüpleri ve İzmir’e yapılacak yeni stadlar da vardı.

Alsancak Mustafa Denizli Stadı neden olmasın?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz Eylül ayında temeli atılan Alsancak Stadyumu ile ilgili isim önerisinde bulundu. Erdoğan, stadın ismiyle ilgili olarak “Altay’da Mustafa Hoca semboldür. Alsancak Mustafa Denizli Stadı neden olmasın? Ben Mustafa Hoca’yı Altay’da tanıdım” dedi.

Erdoğan'ın bir diğer gündemi ise Göztepe'ydi. 14 yıl sonra Süper Lig'e çıkan ve başarılı bir performans sergileyen Göztepe için ise, “Şu anda Göztepe, İzmir’e bir farklı heyecan getirmiş vaziyette. Dolayısıyla bu heyecan İzmir’e de belki ikinci bir kulübün Süper Lig’e çıkmasını getirebilir. Bunların önü açıktır” dedi.

İLGİLİ HABER Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan `yabancı sınırı` açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`dan `yabancı sınırı` açıklaması

Yayınlanma Tarihi:08:07,