SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zeljko Obradovic, Darüşşafaka maçından sonra açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, Darüşafaka maçından sonra açıklamalarda bulunurken maç içerisinde tartışmaya neden olan Vesely'nin pozisyonu hakkında görüntüleri izledikten sonra yorum yapacağını açıkladı

Güncellenme: 22:48, 12/11/2017
Zeljko Obradovic, Darüşşafaka maçından sonra açıklamalarda bulundu

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, 84-78 mağlubiyetleriyle tamamlanan Darüşşafaka Basketbol maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

İlk olarak maçı değerlendiren Obradovic, “Darüşşafaka Basketbol'u oynadıkları güzel oyun için tebrik ediyorum. İki farklı tablo vardı maçta. İlk yarıda hücum açısından çok kötüydük ve hiçbir çözüm bulamadık. İkinci yarı çok daha iyiydik. Maçı kazanacak pozisyona kadar geldik ama Wilbekin muhteşem bir maç oynadı ve maçı kazandıran üçlüğü attı. Bütün Fenerbahçe Doğuş taraftarlarına bize destek verdikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Jan Vesely'nin diskalifiye edilmesiyle ilgili henüz hiçbir şey düşünmediğini, öncelikle görüntüyü izlemesi gerektiğini belirten Obradovic, “Videoyu izlemeden herhangi bir yorumda bulunmak istemiyorum. Çünkü öncesinde ve sonrasında ne oldu tam bilmiyorum. İstatistiklere bakarsanız bu oyuncu 14 dakika boyunca oynadı ve bizim için çok önemli bir oyuncu. Her şeyi dikkatlice izleyip sonra yorumda bulunacağız” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Darüşşafaka - Fenerbahçe Doğuş maçında olay çıktı, Jan Vesely oyundan atıldı Darüşşafaka - Fenerbahçe Doğuş maçında olay çıktı, Jan Vesely oyundan atıldı