SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fikret Orman: ‘Göndermeye kıyamam ama…’

Başkan Fikret Orman, devlerin radarında bulunan 3 oyuncusu için Ocak ayını işaret etti ve şunu söyledi: “Cenk’in de Oğuzhan ve Tolgay’ın da talipleri var. Ancak öyle iyi çocuklar ki... Hepsi pırlanta gibi. Satmaya kıyamam. Ancak biz bir profesyonel takımız. Ara transfer dönemi geldiğinde duygusallığı bir kenara koyup her şeyi değerlendiririz”

Güncellenme: 09:44, 12/11/2017
Fikret Orman: ‘Göndermeye kıyamam ama…’

Siyah-Beyazlı camianın 1 numarası Fikret Orman, yaklaşan ara transfer dönemi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Bu sezon üst üste attığı gollerle yıldızını iyice parlatan Cenk Tosun başta olmak üzere son dönemin başarılı isimleri; Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan'ın gelecekleriyle ilgili konuşan Başkan, 3 yıldızın da kendileri için çok özel olduğunu söyledi. Orman, “Cenk'in de Oğuzhan ve Tolgay'ın da talipleri var. Ancak öyle iyi çocuklar ki… Hepsi pırlanta gibi. Satmaya kıyamam” ifadelerini kullandı.

‘Zamanı gelince…'

Takımlarında forma giyen tüm futbolcuların kendileri için özel olduğunu söyleyen Başkan Orman, “Ancak biz bir profesyonel takımız. Şimdilik Ocak ayına kadar sadece tüm maçları kazanmaya odaklandık. Ara transfer dönemi geldiğinde duygusallığı bir kenara koyup her şeyi değerlendiririz. Zamanı gelince oturup tekliflere bakarız” yorumunu yaptı.

(Fanatik)

İLGİLİ HABER Fabri itiraf etti! ‘Korkunç bir maçtı çaresiz hissettim' Fabri itiraf etti! ‘Korkunç bir maçtı çaresiz hissettim'

Yayınlanma Tarihi:09:28,