SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Odeabank, Rakeem Christmas ile yollarını ayırdı

Galatasaray Odeabank, sezon başında kadrosuna dahil ettiği ABD'li pivot Rakeem Christmas ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Güncellenme: 20:10, 11/11/2017
Galatasaray Odeabank, Rakeem Christmas ile yollarını ayırdı

Galatasaray Odebank, 2017-2018 yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı ABD’li pivot Rakeem Christmas’la yollarını ayırdı. Galatasaray’ın resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, “Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız, 2017/2018 sezonu başında transfer ettiği Amerikalı pivot Rakeem Christmas ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetti” ifadelerine yer verildi.

İLGİLİ HABER Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi | Galatasaray Odeabank 98-71 Demir İnşaat Büyükçekmece Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi | Galatasaray Odeabank 98-71 Demir İnşaat Büyükçekmece

Sarı-kırmızılılarda Başantrenör Erman Kunter ise konuyla ilgili kısa bir açıklama yaparak, “Rakeem Christmas beklentimizin altındaydı. Kendisiyle dostane bir şekilde beraberliğimizi sona erdirdik” dedi. Galatasaray Basketbol Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya ise “Bugün Rakeem Christmas ile yollarımızı ayırıyoruz, 5 numara konusunda 1-2 isimle temas halindeyiz” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Galatasaray Odeabank, Rakeem Christmas`ı transfer etti Galatasaray Odeabank, Rakeem Christmas`ı transfer etti

Yayınlanma Tarihi:19:55,