SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Asbaşkan Ali Yıldırım ve kaleci Volkan Demirel görüştü

Fenerbahçe'de Asbaşkan Ali Yıldırım, takımın toparlanması için kaptandan destek istedi. Yıldırım, "Sahaya çıkıp gerçek gücünüzü ortaya koymanız gerek" diye seslenirken ilk işin takım ruhunu yeniden sağlamak olduğu öğrenildi.

Güncellenme: 11:24, 11/11/2017
Fenerbahçe’de Asbaşkan Ali Yıldırım ve kaleci Volkan Demirel görüştü

İrfan YİRMİBEŞ – SÖZCÜ SKOR / Sarı lacivertliler için Aykut Kocaman'ın istifa sinyali vermesiyle başlayan kriz tatlıya bağlandı. Ancak görünen o ki Osmanlıspor maçından sonra başlayan bu süreç, yeni bir milat olacak.

Kocaman'ı, moral çöküşe götüren nedenleri çözmek isteyen Fenerbahçe yönetiminin takıma eğilme hareketi, kaptan Volkan Demirel ile yapılan görüşme ile sürdü. Asbaşkanlardan Ali Yıldırım, özel bir görüşme yaptığı Volkan'a beklentilerini anlattı.

“TAŞIN ALTINA ELİNİZİ KOYUN”

Ali Yıldırım, kenetlenme istedi. Takımın kötü gidişinin altındaki etmenlerden birinin futbolcuların kötü performansı olduğuna işaret eden Yıldırım, “Taşın altına elinizi koyun” dedi. Ali Yıldırım, Volkan Demirel'e şu ifadeleri kullandı: “Artık söz sizde. Sahaya çıkıp gerçek gücünüzü ortaya koymanız gerek. Birbirinize bir takım olarak kenetlenmeli, sarılmalısınız. Bu, hepinizin görevi. Sen kaptan olarak takıma liderlik etmelisin.”

İLK YEMEĞİ VOLKAN VERECEK

Tecrübeli kaleci de bu sözler üzerine harekete geçti. Milli maçlar arası dönüşü Volkan, ilk iş olarak tüm futbolcuları ve ailelerini evinde ağırlayacak. ‘Aile yemekleri' dönemini yeniden başlatacak kaptanın ardından sırayla tüm futbolcular, takım arkadaşlarını ve ailelerini evlerinde ağırlayacak. Volkan Demirel ayrıca, takım arkadaşlarıyla geçmişin unutulması ve sezonun geri kalanına tam konsantrasyon ile hazırlanılması yönünde konuşmalar yapacak.

İLGİLİ HABER Alex de Souza`dan Atatürk paylaşımı Alex de Souza`dan Atatürk paylaşımı