SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Neymar Jr basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı

Neymar Jr basın toplantısında gözyaşlarını tutamadı

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Tite, basın toplantısında Neymar Jr hakkında Fransız basınında çıkan haberlere karşı oyuncusunu savundu, Neymar gözyaşlarını tutamadı.

Brezilya’nın hazırlık maçında Japonya karşısında aldığı 3-1’lik galibiyetin ardından Sambacılar’ın yıldız ismi Neymar Jr, Brezilya Teknik Direktörü Tite ile birlikte basın toplantısına katıldı.

Neymar’ın hocası Tite, toplantıda gelen sorular üzerine yıldız oyuncuyu savunmaya başlayınca Neymar gözyaşlarını tutamadı ve ağlamaya başladı. Özellikle Fransız basınında çıkan ve Neymar’ın Paris Saint-Germain’de soyunma odasındaki havayi bozduğunu iddia eden haberler ile Neymar Jr’ın Fransa kariyeri saha dışında istediği kadar iyi gitmezken Tite’nin savunması Brezilyalı yıldızı oldukça etkiledi.

Tite, “Eğer izin verirseniz, Neymar hakkında konuşmak istiyorum. Bir buçuk yıldır birlikte çalışıyoruz ve artık Neymar’la büyük egosu ve soyunma odasındaki etkisi nedeniyle sorunlar yaşadığımız iddialarını duymaktan sıkıldım. Mükemmel değiliz, hepimiz insanız ve bazen yanlış tepkiler verebiliyoruz. Bazı durumlar yaşanmış olabilir ancak genelleme yaparken dikkatli olmalıyız. Neymar’ın karakteri, doğası ve kocaman kalbini konuşmalıyız” dedi.

Neymar gözyaşlarına mani olmayı başararak araya girdi ve “Doğru olmayan birçok haber üretiyorlar. Ne antrenörümle ne de Cavani’yle bir sorunum var” şeklinde adeta patladı.

09 Kasım 2017 Neymar PSG`ye sakat, Brezilya Milli Takımı`na sağlam! Sakatlığı nedeniyle Angers deplasmanına götürülmeyen PSG'li Neymar'ın, Brezilya Milli Takımı ile tam kapasite olarak antrenmanlara çıkması dedikoduları da beraberinde getirdi. Takım içinde ayrıcalıklara sahip olduğu için huzursuzluk yarattığı iddia edilen Neymar'ın bu hareketinin PSG'de nasıl karşılık bulacağı ise merak konusu... İlgili Haberi Oku