SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor All Star 2018 nasıl olacak? Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak?

TV8 ekranlarının en sevilen yarışması Survivor bu yıl All Star mı olacak sorusunun yanıtı Acun Ilıcalı'dan geldi. Beyaz Show programında Survivor 2018'in ilk yarışmacısı belli olmuştu. Daha sonra yapılan açıklamayla ikinci yarışmacı da belli oldu. Turabi Çamkıran...Peki Survivor'a yeni isimler eklendi mi? İşte Survivor 2018 hakkında detaylar...

Güncellenme: 11:16, 09/11/2017
Survivor All Star 2018 nasıl olacak? Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı'nın, Survivor 2018 yarışmasına katılacak ‘Ünlüler' ekibini yavaş yavaş belirliyor. 2 yarışmacı daha şimdiden belli oldu bile. Peki All Star şeklinde olacak yarışmaya katılması muhtemel ünlüler kim? Attığı twit ile Suırvivor 2018 kadrosunda bulunacağını açıklayan Turabi 3. kez yarışacak. Peki Survior 2018 All Star nasıl olacak? Diğer yarışmacılar kimler?

SURVİVOR 2018 İÇİN İSMİ GEÇEN YARIŞMACILAR

Survivor Allstar 2018 için ismi geçen yarışmacılar ise şöyle:

Adem Kılıççı, İlhan Mansız, Çağan Atakan Arslan, Hilmi Cem İntepe, Sabriye Şengül, Semih Öztürk, Berna Keklikler, Serhat Аkın, Serkay Tütüncü, Sema Apak, Damla Can, Оgeday Girişken, Merve Aydın, Furkan Kızılay, Nagihan Karadere, Murat Ceylan, Nihat Alptuğ, Altınkaya, Anıl Tetik, Ümit Karan, Gökhan Keser, İbrahim Yattara, Duygu Çetinkaya, Hakan Hatipoğlu, Efecan Dianzenza, Hasan Yalnızoğlu veTuğçe Melis

NASIL OLACAK?

Survivor 2018'in ne zaman başlayacağı hayranları tarafından merak ediliyor. Yeni sezonda All Star formatıyla yayınlanacağı söylentileri dolaşırken beklenen açıklama Acun Ilıcalı'dan geldi. Survivor 2018'de yarışmalar ALL STAR takımıyla, yeni başvuracak olan Gönüllüler Takımı arasında gerçekleşecek. Acun Ilıcalı attığı twitlerle konu hakkında bilgi verdi. Önümüzdeki günlerde yeni açıklamalar gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

İLK YARIŞMACI CUMALİ AKGÜL

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Cumali Akgül'ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk'ün ısrarlarına dayanamayınca “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik.” açıklamasını yapmıştı.

3. KEZ SURVİVOR'DA

Survivor 2018 için hazırlıklara başlayan Acun Medya ekibi yarışmacıları da belirlemeye başladı. Daha önce iki kez Survivor’a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor’a gidiyor. Sosyal medya hesabından güzel haberi sevenleriyle paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına ‘3. defa Survivor mı? ‘İmkânsız…’ dedi gururum. ‘Riskli…’ dedi. Tecrübem, ‘Manasız…’ dedi. Mantığım, ‘Yine de denemeye değer’ dedi. Kalbim… ‘Seneye görüşürüz’ mesajını yazdı.

GEÇEN YILIN ŞAMPİYONU KİMDİ?

Survivor 2017 büyük finali Kıbrıs’ta gerçekleşti. Finale kalan Adem Kılıççı ve Ogeday Girişen arasında survivor 2017 şampiyonluğu için SMS oylaması yapıldı. Kıbrıs'ta yapılan finale bugüne dek bütün elenen yarışmacılar da katıldı. Yapılan halk oylamasının ardından Survivor 2017'nin şampiyonu belli oldu. Survivor 2017'nin şampiyonu gönüllüler takımını temsil eden Ogeday Girişken oldu.

Yayınlanma Tarihi:11:10,