SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergio Ramos’tan Pepe açıklaması: ‘Pepe, Morata veya James’i özlemiyorum’

İspanya La Liga takımlarından Real Madrid'in yıldızı Sergio Ramos, Cristiano Ronaldo'nun Pepe, Morata ve James Rodriguez'in takımdan ayrılışının kendilerini etkilediklerini söylediği sözlerine katılmadığını belirtti.

Güncellenme: 14:17, 09/11/2017
Sergio Ramos’tan Pepe açıklaması: ‘Pepe, Morata veya James’i özlemiyorum’

Real Madrid kaptanı Sergio Ramos, Cristiano Ronaldo’nun takım ile alakalı sözlerine katılmadığını söyledi.

Geçen hafta bir açıklama yapan Ronaldo, Real Madrid’den ayrılan Pepe, Morata ve James’in ayrılışının kendilerini kötü etkilediğini ve güç kaybettiklerini söylemişti.

Konu ile alakalı dün konuşan Sergio Ramos ise Ronaldo’nun bu sözlerine “Ronaldo’nun bu sözlerine katılmıyorum. Takımın geçen seneye göre daha güçsüz olması fikri kendisinindir. Onlarsız Süper Kupayı kazandık. Ben hiç bir oyuncuyu özlemiyorum. Kadrolar her zaman değişir ve her oyuncu takıma katkı sağlar” değerlendirmesinde bulundu.

“NEYMAR’I REAL MADRİD’DE GÖRMEK İSTERİM”

Real Madrid’de Neymar gibi bir ismin forma giymesini istediğini belirten Ramos “Neymar, Dünya’nın en iyi oyuncularından biri. Tabiiki onu Real Madrid’de görmek isterim. Barcelona’dan geleceğine PSG’den bize gelmesi daha kolay. Kendisi bize gelmek isterse kapımız her zaman açık olduğunu söylemek isterim” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Neymar PSG`ye sakat, Brezilya Milli Takımı`na sağlam! Neymar PSG`ye sakat, Brezilya Milli Takımı`na sağlam!

Yayınlanma Tarihi:14:15,