SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mustafa Denizli’den Arda Turan açıklaması: ‘Türkiye’ye dönmemesi lazım’

Mustafa Denizli’den Arda Turan açıklaması: ‘Türkiye’ye dönmemesi lazım’

Yorumcu Mustafa Denizli, Galatasaray'a geri döneceği iddia edilen Arda Turan'ın Türkiye'ye gelmemesi gerektiğini dile getirdi.

TRT Spor’da yayınlanan “Futbolun Zirvesi” adlı programda yorumculuk yapan Mustafa Denizli, Barcelona’da forma giyen Arda Turan hakkında konuştu.

Katalan ekibinden ayrılması gündemde olan Arda Turan için “Türkiye’ye gelmesin” diyen Denizli, şu ifadeleri kullandı;

“Arda Turan’ın Türkiye’ye dönmemesi lazım. Huzuru da kaçar, oynama isteği de kaçar. Bence dönmemesi lazım. O mücadeleyi verecek. Her oyuncu böyle dönemler yaşayabilir. Yılmayacak, çalışacak. Barcelona’ya gitmeden, bir çizgi alttaki Atletico Madrid’deydi. Hala öyle takımlarda oynama şansı var. Zaten Arda Türkiye’ye gelmez.”

Ara transfer döneminde Galatasaray’a dönmesi konuşulan Arda Turan için İngiltere’den Arsenal’in de nabız yokladığı iddia ediliyor.

05 Kasım 2017 Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor`dan flaş Arda Turan sözleri Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un, Arda Turan'a takımda yer bulabileceğini söylemesi üzerine Dursun Özbek'in bu transferi Ocak ayında bitirmek için çalışmalara başladığı iddia edildi. İlgili Haberi Oku