SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Belçika futbolunun eski yıldızı Denis Dasoul sörf yaparken yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybetti

Belçika futbolunun eski yıldızı Denis Dasoul sörf yaparken yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybetti

Belçikalı eski futbolcu Denis Dasoul, kız arkadaşıyla birlikte tatil için gittiği Bali Adaları'nda üzerine yıldırım düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.

SKOR DIŞ HABERLER / Belçika takımlarından Standard Liege’in eski yıldızı Denis Dasoul, sevgilisiyle birlikte Endonezya’da sörf yaptığı sırada üzerine yıldırım düştü ve trajik bir şekilde hayatını kaybetti.

Belçika’nın genç milli takımında kaptanlık da yapan eski sağ bek Dasoul, kız arkadaşıyla beraber gittiği Bali Adaları’nda korkunç bir ölümle yaşamını yitirdi.

2011 yılında futbol kariyerini noktalayan Dasoul, kız arkadaşı Pellaers Allison ile birlikte Avustralya’ya taşınmış ve orada yaşamaya başlamıştı. Bali Adaları’na tatile giden Dasoul, geçtiğimiz pazar günü sörf eğitmeni ile birlikte Batu Bolong sahilinden sörf yapmak üzere kürek çekmeye başladı.

Görgü tanıkları gökyüzünü bulut kapladıktan sonra Dasoul ve eğitmeninin üzerine bir yıldırım düştüğünü gördüklerini söyledi. Görgü tanığının biri, “Eğitimleri sona ermek üzereydi ve sörf tahtalarının üzerinde oturuyorlardı. Yıldırım düştükten sonra ikisi de suyun işine düştü” dedi.

09 Kasım 2017 Galata Kulesi`nden tarihi atlayış Ekstrem sporcusu Cengiz Koçak, Galata Kulesi'nden serbest atlayış olarak bilinen 'base jump' atlayışı yaptı. 36 metre yükseklikten kendini aşağıya bırakan Koçak başarılı bir şekilde yere indi. İlgili Haberi Oku