SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen Galatasaray ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu

Galatasaray'ın yaptığı transferlerle ilgili "Dursun Özbek'i tebrik ediyorum, çok iyi transferler yaptılar. Ha kanunsuz bir şey yaptılarsa bilemem" şeklinde konuşan ve daha sonra özür dileyen Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın kendisini mahkemeye vermesi üzerine açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 22:15, 08/11/2017
Rıdvan Dilmen Galatasaray ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu

TRT Spor’da katıldığı bir programda açıklamalarda bulunan Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın kendisine dava açması hakkında konuştu. Sarı-kırmızılı camiaya karşı bir saygısızlığının olamayacağını yineleyen Dilmen, yaklaşık iki hafta önce Dursun Özbek’le girdikleri bir diyalogdan da söz etti.

Galatasaray’ı uyardığını belirten Dilmen, “Ben Dursun Özbek’i 2 hafta önce aradım, kendi internet sitelerinde terör örgütünün amblemini andıran bir amblem vardı. ‘Bakın başkanım, sizin sitede tuhaf bir durum var, sizi zor durumda bırakırlar’ dedim. Aynı resmi sitede, beni mahkemeye verdiklerini açıkladılar. Dursun Bey’in bunun üzerine bana bir telefonu olmadı.  Zaman zaten gösterecek. Futbolda çok farklı bir sabır var. Ben dünyanın en sabırsız adamıydım. Son 5-6 yıldır sabrı öğrendim. Sabrediyorum. Zaman, Türkiye’de her şeyi gösterecek. Kim neyi yapıyor, gösterecek. Bana Alzheimer dediler. Zannediyorlar ki, ben onları görmüyorum. Sabrediyorum. Yanlış anlaşılabilecek amblemi kimin koyduğunu bulsunlar dedim, herhalde artık çalışmıyordur. Baktım Galatasaray için kötü şeyler yazıyorlar. Siteye koyan da biraz tartışılsın” dedi. İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen`in Galatasaray ile söyledikleri ortalığı karıştırdı Rıdvan Dilmen`in Galatasaray ile söyledikleri ortalığı karıştırdı

“Kanunsuz bir şey yaptılarsa bilemem…” sözü ile ilgili de konuşan Rıdvan Dilmen, “Ben yayından çıktıktan sonra editör Mehmet, ‘Twitter’da sosyal medyada yayılmış’ dedi. ‘Yanlış mı anlaşıldım acaba’ dedim, bağlandım ve ‘Edepsiz bir adam mıyım, böyle bir şımarıklık yapar mıyım’ dedim. ‘Yanlış anlaşıldıysam, kusura bakmasınlar’ dedim. İroni de yapmadım orada. Kaleci Ertuğrul çıktı ya, ‘1 milyona falan gitti’ dediler, onu da anlattım. Ben onu söylemek istedim. Fenerbahçeliyim ama, son derece saygı duyduğum insanlar var orada” açıklamalarında bulundu.

Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın gerçekleştirdiği transferlerle ilgili olarak, “Dursun Özbek’i tebrik ediyorum, çok iyi transferler yaptılar. Ha kanunsuz bir şey yaptılarsa bilemem” şeklinde konuşmuştu.