SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid kazanıyor ancak Cristiano Ronaldo sevinmiyor!

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun, Las Palmas maçında atılan golden sonra sevinmemesi İspanyol medyasında yankı uyandırdı.

Güncellenme: 10:29, 08/11/2017
Real Madrid kazanıyor ancak Cristiano Ronaldo sevinmiyor!

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / İspanya La Liga takımlarından Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo, Las Palmas maçında da gol hasretine son veremezken Isco’ya yaptığı asistten sonra sevinmemesi gündeme oturdu.

Bu sezon Real Madrid formasıyla sadece 1 gol atabilen ve şut yüzdesi ile Avrupa’nın en büyük 5 ligi içinde en kötü futbolcusu olan Ronaldo’nun yüzü bir türlü gülmüyor. Real Madrid’in Las Palmas’ı 3-0 yendiği maçın son golünü Isco kaydetmiş, asisti ise Portekizli yıldız Ronaldo yapmıştı.

Ancak Isco’nun golünden sonra Ronaldo’nun sevinmemesi ve sinirli şekilde kendi yarı sahasına geçmesi dikkatlerden kaçmadı.

Konu hakkında açıklama yapan Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane, “Ronaldo’nun Isco’ya verdiği gol pasından dolayı memnun olduğumu ona söyledim. Çok güzel bir goldü. Hepimiz Ronaldo’nun gol attıktan sonra mutlu olduğunu biliyoruz. Ama bu durumu değiştireceğine inanıyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER Ronaldo`dan şaşkına çeviren istatistik: 48 şutta 1 gol! Ronaldo`dan şaşkına çeviren istatistik: 48 şutta 1 gol!

Yayınlanma Tarihi:10:28,