SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yine Melo yine olay! Rakibine yumruk attı

Brezilya Serie A'da Corinthians ile Palmeiras arasında oynanan derbi maçının ardından Palmeiras forması giyen eski Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo yine olaylara karıştı. Brezilyalı futbolcu, karşılaşma sonrası soyunma odasına giderken rakip futbolcunun üzerine giderek yumruk atmaya kalktı.

Güncellenme: 00:47, 07/11/2017
Yine Melo yine olay! Rakibine yumruk attı

Brezilya Serie A 32. haftasında oynanan maçta Corinthians ilePalmeiras derbi müsabakasında karşı karşıya geldi. Müsabakayı Corinthians 3-2 kazanırken, Palmeiras’ta Felipe Melo forma giymedi. Ancak maçın bitiminin ardından soyunma odasına doğru giderken iki takım futbolcuları arasında son derece gergin anlar yaşandı. Felipe Melo tünelde Corinthians futbolcularıyla tartışırken, Clayson’a bir anda yumruk atmaya kalkınca ortalık karıştı. Bu esnada Colin Kazım ve diğer futbolcular Melo’yu sakinleştirmeye çalıştı.

Maçtan sonra kavga anını Twitter’dan paylaşan Melo rakibinin kendisine tükürdüğünü belirterek, ‘Tükürmek? Ne kadar çirkin. Ailenin kötü olduğunu göreceksin.” mesajı paylaştı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan Rıdvan Dilmen`e dava! Galatasaray`dan Rıdvan Dilmen`e dava!

“MELO BİR DELİ”

Corinthians futbolcusu Clayson ise maçın ardından yaşanan olaylarla ilgili yaptığı açıklamada, “Orada resmen vurmak istedi. Melo fazlasıyla deli bir adam. Yaptığı hareket bunu gösteriyor. Başka bir açıklaması olamaz.” diye konuştu.

Hürriyet

Yayınlanma Tarihi:00:44,