SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mascherano’dan Neymar ve Messi itirafları!

Barcelona'nın savunma oyuncusu Javier Mascherano, Neymar'ın ayrılmasının takımı derinden etkilediğini savundu ve ilginç ifadeler kullandı.

Güncellenme: 23:28, 07/11/2017
Mascherano’dan Neymar ve Messi itirafları!

Arjantin Milli Takımı ve Barcelona’nın savunma oyuncusu Javier Mascherano, birçok konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Javier Mascherano’nun açıklamaları;

“Geçmişe göre Barcelona’da daha az oynuyorum. Yine de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Antrenmanda tüm enerjimi veriyorum ancak daha fazla oynamak istediğim zamanlar oluyor.”

ARJANTİN’E DÖNMEK…

“Şu anki durumumu analiz etmeye çalışıyorum. Kısa vadede Arjantin’e dönmeyi hiç düşünmedim. Herhangi bir teklif de gelmedi. ‘Asla dönmem’ diyemem çünkü her an her şey değişebilir. Sözlerimin tutsağı olmak istemem”

SON ŞANSIMIZ

“Dünya Kupası, Messi ve bizim jenerasyonumuzun bir şeyler kazanması için son şansı olacak. Kazanmak istiyoruz”

NEYMAR’IN AYRILIŞI…

“Neymar gibi bir oyuncunun ayrılışı takımda büyük boşluk yarattı. Bizim oyunumuzda çok önemli bir futbolcuydu. Sistemimizi değiştirmek zorunda kaldık. Dembele’nin gelişiyle başka bir sistem oynamak zorundaydık. Hızlı bir şekilde sakatlandığı için bunu gösterme fırsatı bulamadık. Sert bir darbe oldu ve bunu beklemiyorduk”

(Sporx)

İLGİLİ HABER Xavi açıkladı: Neymar kötü haberi Messi`nin düğününde verdi Xavi açıkladı: Neymar kötü haberi Messi`nin düğününde verdi