SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersun Yanal’dan Fenerbahçe iddialarına cevap

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörlerinden Ersun Yanal, Aykut Kocaman'ın ayrılması durumunda kendisine teklif yapılacağı şeklindeki iddialara yanıt verdi. Ersun Yanal, sırf dedikodulara neden olmamak için "Kardeşim dediğim adamın düğününe gitmeyeceğim" dedi.

Güncellenme: 10:29, 07/11/2017
Ersun Yanal’dan Fenerbahçe iddialarına cevap

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman’ın Osmanlıspor maçının ardından yaptığı açıklamalar istifa ettiği şeklinde yorumlanmış, ancak iki günlük suskunluktan sonra tecrübeli teknik adamın görevinin başında kalacağı öğrenilmişti. Aykut Kocaman’ın görevi bıraktığı şeklindeki iddiaların ardından birçok teknik adamın ismi Fenerbahçe teknik direktörlüğü için anılmaya başlanmıştı. Bu isimlerden biri olan Ersun Yanal, hakkındaki iddialara yanıt verdi. Beyaz TV’ye konuşan Ersun Yanal, Aykut Kocaman’ın takımın başında olduğunu ve kendisinin böyle bir durumda Fenerbahçe ile görüşme yapamayacağını söyledi.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman`ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesindeki ilginç madde Aykut Kocaman`ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesindeki ilginç madde

Ersun Yanal, dedikodulara neden olmamak için çok sevdiği bir kişinin düğününe gitmeyeceğini belirterek şunları söyledi:

“Fenerbahçe camiasının içinden, camiaya çok yakın olan kardeşim dediğim, kardeşim kadar değer verdiğim dostumun kızının düğünü var ve tüm Fenerbahçe camiası orada olacak. Ben sırf spekülasyonlara sebep olmamak için kardeşim dediğim adamın düğününe gitmeyeceğim. orada muhtemelen yönetim de, başkan da olacak. Selam versem, hal hatır sorsam dedikodular başlayacak. Bu sebeple kardeşim dediğim adamın kızının düğününe bile gitmeyeceğim. Aziz Başkan ile aramda bir sorun yok. Ancak bazı şeyler belirginleşir, oturulur, konuşulur. Tekrar ediyorum. Görevinin başında olan bir hoca varken, Ersun Yanal Fenerbahçe’ye gidecek’ demek bunları konuşmak manasız. Bunlar Fenerbahçe’ye zarar verir. Fenerbahçe çok büyük bir camia. Aziz Yıldırım’a herkesten çok ben üzülüyorum. Bu zor günlerde başkana da Aykut hocaya da destek olunmalı. Buradan fırsatçılık yaratmak hiç doğru değil. Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe taraftarına mesajım; Bu zor günlerde kulüplerine destek olmalarıdır. Benimle ilgili düşünceler için hepsine teşekkür ediyorum.”

Yayınlanma Tarihi:08:42,