SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Enes Ünal’ın sözleşmesindeki özel madde!

Enes Ünal’ın sözleşmesindeki özel madde!

Geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde Levante'ye transfer olan milli futbolcumuz Enes Ünal'ın sözleşmesinde özel bir madde olduğu iddia edildi.

Kadrosundaki iki golcüsü de sakatlanan Levante, İspanya La Liga'dan alınan özel izinle Villarreal'in Türk forveti Enes Ünal'ı kiralık olarak kadrosuna katmıştı. Yeni takımıyla ilk maçına 2-1 kaybedilen Girona maçında çıkan ve takımının tek golüne imzasını atan Enes'in sözleşmesindeki özel madde ortaya çıktı.

Yeni takımıyla ilk sınavına 2-1 kaybedilen Girona maçında çıkan ve takımının tek golüne imzasını atan Enes'in sözleşmesindeki özel madde ortaya çıktı.

05 Kasım 2017 Enes Ünal golle başladı La Liga'nın 11. haftasında Levante, sahasında Girona'ya 2-1 mağlup oldu. Levante formasıyla ilk maçında 11'de başlayan Enes Ünal, takımının tek golüne imza atan isimdi. İlgili Haberi Oku

Eğer Levante, Enes'i bir maçta 70 dakikadan az oynatırsa, Villarreal'e her karşılaşma için 50 bin Dolar (193 bin TL) ödemek zorunda. Son maçta Enes, 90 dakika sahada kaldı.