SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Bursasporlu Barış Yardımcı A Milli takım aday kadrosuna çağrıldı!

Bursasporlu Barış Yardımcı A Milli takım aday kadrosuna çağrıldı!

A Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosuna Bursasporlu Barış Yardımcı dahil edildi.

A Milli Futbol Takımı’nın aday kadrosuna sakatlan Kaan Ayhan’ın yerine Bursasporlu Barış Yardımcı dahil edildi.

İşte Milli Takımlar resmi hesabından yapılan açıklama:

Romanya ve Arnavutluk ile oynayacağı karşılaşmalar için hazırlıklarına İstanbul’da devam eden A Milli Takım’ın aday kadrosuna Bursaspor’dan Barış Yardımcı eklendi.

Fortuna Düsseldorf ile 5 Kasım’da oynadığı lig maçında sağ ayak bileği burkulan Kaan Ayhan’ın A Milli Takım sağlık ekibince yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda ayak bileği eklem kapsülünde ve bağlarında zedelenme saptanarak tedavisine başlandı. Futbolcunun sakatlığının kamp döneminde planlanan özel maçlar süresince iyileşmeme ihtimali göz önüne alınarak, kadronun Barış ile takviye edilmesi uygun bulundu. Barış, akşam ilerleyen saatlerde A Milli Takım’ın Riva’daki kampına katılacak.

Ayrıca, kasık bölgesindeki ağrı nedeniyle yapılan görüntüleme tetkikleri (MRG) sonucunda ciddi bir yaralanma bulgusu saptanmayan Çağlar Söyüncü de uygulanan tedaviye hızla yanıt verdi ve bu akşamki antrenman programına dahil edildi.

07 Kasım 2017 Yıldırım Demirören: `Lucescu`nun gençlik aşısı tutacak` Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile 2020 Avrupa Şampiyonası'na katılacaklarına inandığını söyledi. İlgili Haberi Oku