SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in sözleri gündem yarattı

“Bana yardımcı lazım değil, aslında benim yerime biri lazım” diyen Beşiktaş’ın hocasının kime gönderme yaptığı merak konusu. Ürkmezgil ise bir sorun olmadığını açıkladı.

Güncellenme: 07:57, 07/11/2017
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in sözleri gündem yarattı

“Bana yardımcı değil ama birilerine lazımsa onu alırım. İsteyen varsa söylesin, ‘Bunu al' desin, ben de bileyim. İlla yanıma birini sokmaya çalışıyorlar. Kazanınca sorun yok, kaybedince yanına yardımcı lazım. Yani bana yardımcı lazım değil, aslında benim yerime biri lazım. Onu da buluruz, yarın başlığı atın: Hocanın yerine biri lazım. İyiyken yazın da kötüyken zaten yazacaksınız.”

Bu sözler, 3-1'lik Göztepe galibiyeti sonrası konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e ait…

İLGİLİ HABER Tamer Tuna eski hocası Şenol Güneş`in üzerine titredi! Tamer Tuna eski hocası Şenol Güneş`in üzerine titredi!

Deneyimli hocanın sözlerinden medyayı kast ettiği anlaşılsa da “Basın üzerinden yönetime gönderme yapıyor” yorumunda bulunanlar da oldu. Beşiktaş'a son 3 sezonda tarihi başarılar yaşatan Güneş'in kimi işaret ettiği bilinmiyor. Bu konuda yönetici Ahmet Ürkmezgil'in “Basına karşı serzeniş olduğunu düşünüyorum. Başkanımızla, yöneticilerimizle de hocanın arası çok iyi. Kulüp içinde sorun söz konusu değil” sözleri de karmaşıklığın bir başka göstergesi oldu.