SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesindeki ilginç madde

Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe ile olan sözleşmesindeki ilginç madde

Osmanlıspor maçının ardından yaptığı açıklaması 'İstifa etti' şeklinde yorumlanan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın sözleşmesindeki bir madde dikkat çekti.

İstifadan dönen Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe ile sözleşmesinde dikkat çekici bir madde olduğu ortaya çıktı. Deneyimli teknik adam ve yardımcıları, görevinden kendi isteğiyle ayrılması durumunda tazminat ödemek zorunda kalacak. Aykut Kocaman'ın ödeyeceği rakamın 600 bin Euro olduğu öğrenildi.

07 Kasım 2017 Fenerbahçe`de Aykut Kocaman bilmecesi çözüldü “Gerekeni yapacağım” diyen Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, ailesi ve yakın çevresinin telkinleriyle istifadan geri adım attı. Bugünkü idmanda takımın başında olacak deneyimli hoca, takıma da neşteri vuracak. İlgili Haberi Oku

BELGÜ’DEN YILDIRIM’A SERT ELEŞTİRİ

Muhalif isimlerden eski yönetici Hulusi Belgü, Başkan Aziz Yıldırım'ı istifaya çağırdı. Belgü, “Bu takımın, bu halde olmasının nedeni başka yerde aranmamalı. Yönetim son 5 senedir başkalarının kellesini alarak yaşıyor. Özür dile, istifa et yeni yönetimin önünü aç” dedi.