SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman Samandıra’ya geldi, Fenerbahçe Kulübü açıklama yaptı

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Samandıra Can Bartu tesislerine giriş yaptı. Fenerbahçe Kulübü ise yaptığı açıklama ile Aykut Kocaman ile yola devam edileceğini duyurdu.

Güncellenme: 16:50, 07/11/2017
Aykut Kocaman Samandıra’ya geldi, Fenerbahçe Kulübü açıklama yaptı

Fenerbahçe’de istifa kararından vazgeçen Teknik Direktörü Aykut Kocaman saat 16.00’daki antrenman için Can Bartu Tesisleri’ne geldi.

Kadroda radikal kararlar alması beklenen Aykut Kocaman’ın gündemle ilgili açıklama yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor. Tesislere gelen Aykut Kocaman‘ın yanı sıra Asbaşkan Ali Yıldırım da hazır bulundu. Antrenmanın ilk 30 dakikası basına açık olacak.

Kadro dışı bırakıldıkları iddia edilen Hasan Ali, Şenir, Mehmet Topal, Fernandao, Van Persie, Aatıf gibi isimler de tesislere gelerek idman saatini beklemeye başladılar.

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA GELDi

Sarı lacivertli kulüp resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak “Hocamız takımın başında, henüz kaybedilmiş bir şey yok” dedi.

İşte o açıklama;

“04 Kasım 2017 günü, deplasmanda oynadığımız Osmanlıspor karşılaşmasının ardından, maç sonucunun vermiş olduğu üzüntü ve duygu yoğunluğu nedeniyle, Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman, ulusal basın önünde birtakım ifadeler kullanmış; bu ifadelerden yola çıkarak birçok iddia ortaya atılmıştır.

Gelinen noktada, Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı'nın Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman'dır ve hocamız bugünkü idmanda takımımızın başındadır.

Kaybedilen puanlar, puan tablosundaki durum tabi ki hiçbir Fenerbahçeliyi mutlu edecek cinsten değildir; ancak unutulmamalıdır ki, henüz kaybedilmiş bir şey yoktur. Geçmişte örneklerine şahit olduğumuz gibi, futbol takımımızın geriye düştüğü zamanlar olmuş, ancak büyük taraftarının koşulsuz desteğiyle ayağa kalkmasını bilmiş ve şampiyonluk kupasını gururla kaldırmıştır. Bugün de hedefimiz şüphesiz ŞAMPİYONLUKTUR. Kamuoyundan ve medyadan beklentimiz, dedikodu haberciliği ve manipülasyonu bir tarz edinmiş gazetecilikten ziyade, kulübümüzden yapılan açıklamalar baz alınarak gündem oluşturulmasıdır. Mevcut durumda, futbol takımımız, Sivasspor karşılaşması için çalışmalarına Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman önderliğinde başlayacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.”

İLGİLİ HABER Ali Yıldırım: Kadro dışı kararı yok Ali Yıldırım: Kadro dışı kararı yok

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de Aykut Kocaman bilmecesi çözüldü Fenerbahçe`de Aykut Kocaman bilmecesi çözüldü

Yayınlanma Tarihi:15:15,